• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  ARTYKUŁY

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  Wydarzenia

  Lakiernictwo Proszkowe

  Technologie Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  28.03.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Cykl targów spod znaku „Przemysłowej Wiosny” wraz z wydarzeniami towarzyszącymi tuż-tuż. Tym razem jednak wystawcy i ich goście mogą liczyć nie na trzy, ale na cztery targowe dni. Wydarzenie odbędzie się w dn. 28−31 marca w Targach Kielce.

  Będą to z pewnością dni intensywne, wydarzenie zapowiada się spektakularnie. Od 2015 roku powierzchnia wystawy każdego roku rosła o 20%, trend ten został zachwiany w latach pandemii, choć nawet wtedy cykl spod znaku „Przemysłowej Wiosny” został zorganizowany. 2023 rok to powrót do tendencji wzrostowej - targi będą nie tylko większe od rekordowej edycji z 2019, będą największe w historii. Wydarzenie to prezentacja najnowocześniejszych produktów i rozwiązań w ramach wyspecjalizowanych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, SPAWALNICTWO, WIRTOPROCESY, EXPO-SURFACE, KIELCE FLUID-POWER, Targi Elektroniki i Automatyki TEiA, CONTROL-STOM oraz DNI DRUKU 3D.

  Piotr Pawelec, menadżer projektu zaznacza, że tylu wystawców i tylu pracujących maszyn jeszcze w kieleckim ośrodku podczas „Przemysłowej Wiosny” nie było. Prócz krajowej czołówki w czasie targów spod znaku STOM znajdziemy ofertę prawie 600 firm między innymi: z Wielkiej Brytanii, Grecji, Austrii, Słowacji, Szwecji, USA, Japonii, Korei Południowej, Łotwy, Tajwanu, Holandii, Szwajcarii, Czech, Chin, Luksemburga, Francji, Finlandii, Węgier, Portugalii, Włoch, Belgii, Niemiec, Turcji oraz Hiszpanii.

  Salon Technologii Obróbki Metali słynie z dynamiki prezentacji. Nie inaczej będzie w tym roku. Prezentacje nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, prezentacje urządzeń do formowania i obróbki blach, pokazy cięcia metali, laserów i technologii laserowych, pokazy spawalnicze i lakiernicze oraz robotów przemysłowych, pokazy drukarek 3D – to tylko kilka przykładów tego, co będzie się działo w halach kieleckiego ośrodka.

  Bogata ekspozycja, dynamiczne pokazy – idealnym uzupełnieniem tej oferty są merytoryczne spotkania z profesjonalistami. Redakcja „Lakiernictwa Przemysłowego” zaprasza na branżowe wykłady. Szczegóły TU

  Wstęp na targi bezpłatny po wcześniejszej rejestracji: https://www.targikielce.pl/uzytkownik?ref=/przemyslowa-wiosna/rejestracja-zwiedzajacych

  Zapraszamy do Targów Kielce od 28 do 31 marca 2023 roku.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...