• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Wydarzenia

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  Wydarzenia

  Lakiernictwo Proszkowe

  Przygotowanie Powierzchni

  Lakiernictwo Ciekłe

  11 miesięcy temu  21.03.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 1 z 2

  Redakcja „Lakiernictwa Przemysłowego” zaprasza na pokazy lakiernicze oraz wykłady branżowe podczas kieleckich Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE. Będzie to z pewnością wartościowa merytoryczno-praktyczna część wystawy.

  Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE od lat umacniają swoją pozycję jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych przemysłowi związanemu z ochroną powierzchni w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2023 roku wydarzenie będzie trwało nie trzy, ale aż cztery dni. Zapraszamy do Targów Kielce od 28 do 31 marca. Nasza redakcja przygotowała, wspólnie z partnerami, codzienne pokazy lakiernicze, a drugiego dnia targów, czyli 29 marca, specjalne wykłady branżowe. Wstęp na targi oraz imprezy towarzyszące podczas wystawy jest bezpłatny. Szczegóły uczestnictwa znajdziesz TU

  Program wykładów (29 marca)

  • godz. 11.30

  Robotyzacja w lakierni proszkowej – korzyści z inwestycji w automatyzację procesów w ujęciu technicznym i biznesowym

  Paweł Halicki – inżynier z 15-letnim doświadczeniem w branży automatyki przemysłowej i robotyki. W firmie EKO-BHL odpowiedzialny za automatyzację i robotyzację procesów w lakiernictwie proszkowym. Zacięcie sprzedażowe realizuje u klientów z południa Polski.

  • godz. 11.50

  Nowoczesne powłoki proszkowe – rozwiązania dla różnych gałęzi przemysłu

  Bogdan Szarek – doradca techniczno-handlowy, kierownik regionu i koordynator działu farb w firmie Ecoline, która od ponad dwóch dekad projektuje i dostarcza kompletne linie do lakierowania proszkowego dla różnych branż. Ofertę firmy uzupełnia szeroka gama farb proszkowych a niezwykle istotną jej częścią są szkolenia i doradztwo. Prowadzący Warsztaty Malowania Proszkowego – praktyczne szkolenia organizowane od 2019 r. w Krośnie. Od 2022 r. członek Komisji ds. Farb Proszkowych w Polskim Stowarzyszeniu Korozyjnym. Prelegent na ogólnopolskiej konferencji Forum Nowoczesnych Technologii Malowania.

  • godz. 12.10

  Aspekty bezpieczeństwa na liniach do malowania proszkowego w odniesieniu do dyrektywy Atex

  Sylwester Zmysłowski – od 12 lat w P.C. Systems, autoryzowanym przedstawicielu firmy Gema jako Project Manager, wcześniej przez 25 lat w ADAL – serwis, szef działu elektrycznego, konstruktor elektryk-automatyk, konstruktor aplikacji proszkowych. Zajmuje się uruchomieniami linii lakierniczych w Polsce i wielu krajach europejskich, autor artykułów w „Lakiernictwie Przemysłowym”, prowadzący szkolenia dla klientów, prezentacje na targach i wydarzeniach branżowych. Członek–założyciel Stowarzyszenia Lakiernictwa Przemysłowego.

  • godz. 12.30

  Redukcja Lotnych Związków Organicznych (LZO) w procesach przemysłowych i lakierniczych – katalityczne i termiczne rozwiązania oraz instalacje

  Komentarze (1)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik