• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Wydarzenia

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  Drewno

  11 dni temu  12.09.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Zapraszamy do Poznania na Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, które należą do ścisłej czołówki najważniejszych wystaw światowych dedykowanych branży obróbki drewna.

  Już od dziś do piątku (12-15 września) teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zamieni się w arenę innowacyjnych technologii kreujących nowe trendy w przemyśle drzewnym i meblarskim. Podczas targów DREMA będzie można zobaczyć roboty, zaawansowane systemy, energo– i surowcowooszczędne rozwiązania, widowiskowe pokazy prezentujące maszyny w ruchu czy wziąć udział w praktycznych warsztatach, także lakierniczych, zawodach i panelach dyskusyjnych.

  Podczas targów DREMA odbędzie się tradycyjnie Poligon Lakiernictwa Przemysłowego, współorganizowany przez redakcję „Lakiernictwa Przemysłowego”. Na tej interaktywnej wystawie urządzeń do obróbki powierzchni oraz produktów dedykowanych lakierowaniu przetestować będzie można w praktyce urządzenia lakiernicze (pistolety i pompy), farby i lakiery do drewna oraz systemy polerskie.

  Reklama
  Śródtekstowy - xrite 14.09-27.09 Julian
  Serdecznie zapraszamy na stoisko nr 63 w pawilonie 5A.

  Zarejestruj się i pobierz bezpłatny bilet na targi

  Więcej informacji o targach znajdziesz TU

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...