• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Wydarzenia

  Wydanie nr: 3(137)/2022

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  5 miesięcy temu  23.08.2022, ~ Administrator   

  POMYSŁY Na biznes w niestabilnych czasach

  Energia biznesowych spotkań „face to face” powróciła na Międzynarodowe Targi Poznańskie z całą mocą. Hale wypełniły nowoczesne maszyny i roboty, nie brakowało rozwiązań przyszłości. Oferta blisko sześciuset wystawców bloku ITM INDUSTRY EUROPE zadziałała jak magnes. Wydarzenie odwiedziło 11 687 uczestników. To były cztery dni pełne innowacji, eksperckiej wiedzy i pomysłów na biznes w niestabilnych czasach. 

  Redakcja „Lakiernictwa Przemysłowego”, jak co roku, w Poznaniu przy swoim stoisku organizowała Poligon Umiejętności Lakierniczych, czyli pokazy lakierowania i obróbki powierzchni. Można było przyjrzeć się technologii malowania proszkowego oraz mycia przemysłowego i śrutowania. Dodatkowo można było uczestniczyć w wykładach branżowych. Prelegentom, uczestnikom, osobom zaangażowanym w przygotowanie pokazów i wszystkim odwiedzającym nasze stoisko serdecznie dziękujemy. 
  Bogata ekspozycja ITM INDUSTRY EUROPE 2022 pozwoliła poznać aktualne trendy z wszystkich kluczowych gałęzi przemysłu. Flagowa oferta targów to m.in.: obrabiarki do metali, narzędzia, automatyka przemysłowa, robotyka, metalurgia, odlewnictwo, spawanie i cięcie, obróbka powierzchni i lakierowanie, technologie addytywne, oprogramowanie, metrologia przemysłowa. Zaaranżowano także dwie wydzielone specjalnie strefy: Smart Factory oraz Strefę startupów.

  Treść dostępna tylko dla prenumeratorów

  Jeśli nie masz jeszcze prenumeraty kliknij tutaj i zamów ją już dziś
  Zaloguj lub zarejestruj się, aby przeczytać całość

  Zaloguj się

  Zaloguj się do konta użytkownika.

  GALERIA ZDJĘĆ

  Targi pełne inspiracji
  Targi pełne inspiracji
  Targi pełne inspiracji
  Targi pełne inspiracji
  Targi pełne inspiracji
  Targi pełne inspiracji
  Targi pełne inspiracji
  Targi pełne inspiracji

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...