• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2023

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia i relacje

  ponad rok temu  04.06.2019, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Początek czerwca to tradycyjny termin targów ITM Innowacje – Technologie – Maszyny Polska, w ramach których odbywa się m.in. Salon Surfex, czyli miejsce dla branży lakierniczej i obróbki powierzchni. Targi odbędą się w dniach 4-7 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

  Zapraszamy do pawilonu nr 8, stoisko 44 na warsztaty obróbki powierzchni pod nazwą POLIGON UMIEJĘTNOŚCI LAKIERNICZYCH, współorganizowane przez czasopismo „Lakiernictwo Przemysłowe”. – Jak co roku zwiedzający targi będą mieli możliwość sprawdzenia w praktyce urządzeń wielu producentów podczas codziennych pokazów na żywo na różnych systemach lakierniczych – mówi Julian Ciesielski, organizator Poligonu. – Ta specjalna przestrzeń demonstracyjna to miejsce, gdzie można przeprowadzać rozmowy z różnymi specjalistami, m.in. od urządzeń do malowania farbami proszkowymi, aplikacji lakierniczych do malowania na mokro, urządzeń do badania powłok, pomp, urządzeń do śrutowania, pieców do polimeryzacji, ścian lakierniczych, kabin czy systemów transportu. Dzięki temu podczas targów można znaleźć rozwiązania problemów, które pojawiają się w lakierni, czy innym zakładzie obróbki powierzchni.

  Każdy osoba, która odwiedzi nasze stoisko otrzyma najnowszy numer „Lakiernictwa Przemysłowego” za darmo. Dla chętnych mamy także archiwalne egzemplarze.

  Dodatkowo, 5 czerwca - dzień specjalny - zarezerwuj czas na bezpłatne wykłady! Przy stoisku czasopisma „Lakiernictwo Przemysłowe” na specjalnej przestrzeni będzie można wysłuchać ciekawych referatów. Szczegóły TU

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...