Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  KALENDARZ

  ponad rok temu  29.05.2019, ~ Administrator   

  Miejsce: Poznań

  Data rozpoczęcia: 04.06.2019

  Data zakończenia: 07.06.2019

  Strona 1 z 2

  Redakcja „Lakiernictwa Przemysłowego” zaprasza na Poligon Umiejętności Lakierniczych podczas Targów ITM, Salonu SURFEX na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz bezpłatne wykłady branżowe. Spotkajmy się na stoisku nr 44 w pawilonie 8. Czekamy na Was codziennie od 4 do 7 czerwca w godz. 9-17, a wykłady odbywać się będą 5 czerwca od godz. 11. Każdy gość otrzyma najnowsze wydanie naszego czasopisma za darmo. Mamy dla Was bezpłatne wejściówki!

  Podczas targów Surfex przygotowaliśmy, we współpracy z naszymi partnerami, bogaty program wydarzeń:

  - warsztaty praktyczne i teoretyczne z obróbki powierzchni
  - pokazy obsługi różnych urządzeń lakierniczych
  - wykłady dla zainteresowanych procesami lakierniczymi i tematami związanymi z prowadzeniem lakierni przemysłowych

  Wyślij swoje zgłoszenie (imię, nazwisko, nazwę firmy) na adres julian.ciesielski@lakiernictwo.net, a prześlemy Tobie BEZPŁATNĄ wejściówkę, która upoważniać będzie do wejścia na teren targów w dniu 5 czerwca i BEZPŁATNEGO uczestnictwa w wykładach!

  11.00
  Innowacyjne technologie malowania proszkowego
  Prowadzący Michał Falkowski
  Gema Switzerland GmbH
  Sales Manager Poland Gema Switzerland GmbH, posiadający wieloletnie doświadczenie zarówno w lakiernictwie ciekłym, jak i proszkowym. Przedstawi nowe rozwiązania jakie wprowadziła niedawno Gema, które charakteryzują się znacznie ulepszoną wydajnością lakierowania, maksymalnym bezpieczeństwem pracy i najnowocześniejszą technologią sterowania.

  11.20
  Bioreaktory w walce o czyste powietrze – implementacja technologii biooczyszczania powietrza z LZO i odorów w kompaktowych bioreaktorach trójfazowych (KBT) w przemyśle lakierniczym/motoryzacyjnym
  Prowadzący Damian Kasperczyk
  Ekoinwentyka sp. z.o.o.
  Prezes, właściciel w firmie Ekoinwentyka sp. z.o.o., również wykładowca, przedstawi naturalne procesy występujące w przyrodzie, które mają zastosowanie w przemysłowym usuwaniu Lotnych Związków Organicznych. LZO należą do najbardziej toksycznych związków, które są szkodliwe dla ludzi i środowiska. Istnieje znacząca potrzeba w pełni zadowalającej metody usuwania LZO w wielu gałęziach przemysłu, a w szczególności w szeroko rozumianym przemyśle lakierniczym. Wykład przedstawi jedną z metod, która można wykorzystać w praktyce.

  11.40
  Dotacje dla lakiernictwa i nie tylko – ostatnie szanse!
  Prowadzący Michał Musierowicz
  CAPITAL PARTNER
  Od ponad 15 lat specjalizuje się w zakresie wykorzystywania funduszy europejskich przez przedsiębiorstwa, głównie pozyskiwania finansowania dla innowacji technologiczno-produktowych, a także prowadzenia prac B+R. W tym czasie osobiście prowadził lub nadzorował inwestycje o łącznej wartości ok. 1 miliarda złotych. Partner zarządzający w firmie doradczej CAPITAL PARTNER.
  Scharakteryzuje najważniejsze konkursy dotyczące dotacji dla firm w ramach dobiegającej końca perspektywy finansowej 2014-2020. Zakres prezentacji obejmie głównie konkursy o charakterze inwestycyjnym (wdrożeniowym), ze szczególnym zwróceniem uwagi na możliwości aplikowania przez przedsiębiorstwa branżowo związane z tematyką targów - uwzględnieniem przykładowych aspektów technologicznych, czy produktowych. Po prezentacji możliwość bezpłatnych indywidualnych konsultacji ze specjalistą!

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 3
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony