Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  4 miesiące temu  01.06.2018, ~ Administrator   

  Jubileusz 50-lecia firmy IGP, producenta farb proszkowych, jest okazją do zmiany globalnej tożsamości marki poprzez wprowadzenie nowego logo. Nowy wygląd jest bardziej nowoczesny, dynamiczny i przyszłościowy. Przeprojektowane logo zostało po raz pierwszy zaprezentowane publiczności podczas targów PaintExpo w Karlsruhe, Niemcy, 17 kwietnia 2018 r.

  „Zmieniona tożsamość marki wspiera nasze zobowiązanie jakości, zapewniające dostarczanie naszym klientom innowacyjnych produktów i doskonałych usług – pisze w uzasadnieniu  IGP. – W większym stopniu skupia się ona na wartościach naszej firmy, takich jak jakość, niezawodność i partnerstwo. Nowy projekt jest bardziej świeży i dynamiczny. Nowy, kwadratowy kształt logo firmy oraz jednolity krój pisma zapewniają żywą i nowoczesną tożsamość, która z łatwością funkcjonuje w mediach.

  Logo zachowuje wysoką wartość rozpoznawczą pomimo wizualnej modernizacji. Silna marka jest dla nas kluczowym czynnikiem zwiększającym wartość. A dzięki naszej nowej tożsamości nasza marka staje się silniejsza i bardziej dynamiczna niż kiedykolwiek wcześniej. Jednak zgodnie z naszą kulturą korporacyjną nie chcieliśmy, żeby ten krok był radykalny, ale raczej ewolucyjny, zapewniający ciągłość. Oznacza to, że trzymamy się naszych zasad, czyniąc markę dostosowaną do przyszłości”.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony