• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

    Reklama
    B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2025

    Aktualności i przegląd rynku

    Aktualności i przegląd rynku

    Lakiernictwo Proszkowe

    ponad rok temu  01.06.2018, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

    Jubileusz 50-lecia firmy IGP, producenta farb proszkowych, jest okazją do zmiany globalnej tożsamości marki poprzez wprowadzenie nowego logo. Nowy wygląd jest bardziej nowoczesny, dynamiczny i przyszłościowy. Przeprojektowane logo zostało po raz pierwszy zaprezentowane publiczności podczas targów PaintExpo w Karlsruhe, Niemcy, 17 kwietnia 2018 r.

    „Zmieniona tożsamość marki wspiera nasze zobowiązanie jakości, zapewniające dostarczanie naszym klientom innowacyjnych produktów i doskonałych usług – pisze w uzasadnieniu  IGP. – W większym stopniu skupia się ona na wartościach naszej firmy, takich jak jakość, niezawodność i partnerstwo. Nowy projekt jest bardziej świeży i dynamiczny. Nowy, kwadratowy kształt logo firmy oraz jednolity krój pisma zapewniają żywą i nowoczesną tożsamość, która z łatwością funkcjonuje w mediach.

    Logo zachowuje wysoką wartość rozpoznawczą pomimo wizualnej modernizacji. Silna marka jest dla nas kluczowym czynnikiem zwiększającym wartość. A dzięki naszej nowej tożsamości nasza marka staje się silniejsza i bardziej dynamiczna niż kiedykolwiek wcześniej. Jednak zgodnie z naszą kulturą korporacyjną nie chcieliśmy, żeby ten krok był radykalny, ale raczej ewolucyjny, zapewniający ciągłość. Oznacza to, że trzymamy się naszych zasad, czyniąc markę dostosowaną do przyszłości”.

    ReklamaŚT - electriscoatings 24.04 - 24.10 Julian