Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02 - 31.03 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  11 dni temu  18.02.2021, ~ Administrator   

  Holenderski koncern otrzymał w tym roku aż pięć tytułów Top Employer 2021 – w USA, Brazylii, Chinach, Wielkiej Brytanii i rodzimej Holandii.

  Tytuł został przyznany przez Top Employers Institute – światową organizację zajmującą się ewaluacją i certyfikacją najlepszych pracodawców. Kandydaci oceniani są pod kątem zgodności ich działań z najlepszymi praktykami w dziedzinie HR. W tym roku AkzoNobel zatriumfował aż na pięciu rynkach, w tym w Holandii i USA po raz drugi, w Brazylii – po raz piąty, w Chinach – po raz ósmy, a w Wielkiej Brytanii – po raz dziewiąty.

  Jak podkreśla firma, jest to dla niej nie tylko potwierdzenie, że zapoczątkowany trzy lata temu proces zmian organizacyjnych idzie w dobrym kierunku, ale także dowód, że z sukcesem poradziła sobie z wyzwaniami czasów pandemii. W ubiegłym roku AkzoNobel uruchomił m.in. program „Mind Matters” wspierający zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie pracowników. Zaangażował się także w szkolenia, prezentacje online oraz rozwój sieci pracowniczych, stawiając na różnorodność i integrację swojego personelu.

  I robi to bardzo sprawnie: jak wykazały badania ankietowe, aż 87% pracowników AkzoNobel stwierdziło, że zależy im na dobru firmy, zaś 86% było gotowych poświęcić się dla jej sukcesu bardziej niż wymaga ich zakres obowiązków.

  – Chcemy, aby nasi pracownicy czuli, że są słuchani i włączani w działania firmy, a jednocześnie, aby mogli ujawniać w pracy swoje najlepsze cechy – wyjaśnia politykę firmy Joëlle Boxus, dyrektor ds. zasobów ludzkich w AkzoNobel.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony