• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 24.01.2022-24.01.2023 Julian

  Usługi śrutowania i malowania proszkowego

  Data dodania: ponad rok temu  15.10.2019, odsłon: 894

  Usługi

  Wytwórnia Okuć Meblowych Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Brodnicy oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi w obszarze śrutowania i malowania proszkowego na najwyższym poziomie – posiadamy 18-letnie doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę. Do każdego zlecenia podchodzimy z indywidualnym zaangażowaniem i pasją. Malowane elementy spełniają najwyższe kryteria w zakresie odporności na korozję i obróbki wykończeniowej.

   

  Podstawą przygotowania detali do malowania proszkowego w naszym zakładzie jest śrutowanie śrutem staliwnym, opcjonalnie posiadamy również wanny do mycia chemicznego (odtłuszczanie + płukanie z opcją zabezpieczenia antykorozyjnego). Lakierowanie odbywa się na automatycznych liniach malowania proszkowego z opcją szybkiej zmiany koloru, z piecami przelotowymi o bardzo dużej wydajności i dokładności (wymiary detali: 2500 × 800 × 2200 mm), co zapewnia możliwość realizacji dużych partii materiału w krótkim czasie, powtarzalność i wysoką estetykę powłoki.

  Używane przez nas farby proszkowe pochodzą od światowych marek producentów (AkzoNobel, Axalta, Hsinda, Jotun, PPG, ST Powder Coating, Teknos). Możemy zaoferować, przy wcześniejszych ustaleniach, dwuwarstwowy system lakierowania proszkowego z wykorzystaniem farby podkładowej o dużej zawartości cynku i farby nawierzchniowej o żądanym kolorze (cała gama kolorów wg palety RAL, kolory specjalne), fakturze i stopniu połysku.

  Cennik i zakres usług ustalany jest indywidualnie, aby zapewnić jasne warunki współpracy i 100% zadowolenia firm z wyboru naszej lakierni.

  Jeżeli będą mieli Państwo pytania, prosimy o kontakt – technolog zajmujący się lakiernią proszkową postara się na nie niezwłocznie odpowiedzieć.

  Kontakt:
  Wytwórnia Okuć Meblowych Sp. z o.o. Sp. k.
  ul. Podgórna 90, 87-300 Brodnica
  e-mail: wom@okucia.com
  www.okucia.com