• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  KIEROWNIK LAKIERNI PROSZKOWEJ I PRZYGOTOWANIA POWIERZCHNI

  Data dodania: ponad rok temu  12.10.2016, odsłon: 3772

  Dam pracę

  KIEROWNIK LAKIERNI PROSZKOWEJ I PRZYGOTOWANIA POWIERZCHNI - oferta pracy w Poznaniu: Headhunters Sp. z o.o., która figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 10079, to zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników. Zajmujemy się zarówno rekrutacją stałą, jak i pracą tymczasową. Centrala Headhunters mieści się w Szczecinie, a oddziały w Poznaniu, Katowicach i Gdańsku. Działamy na terenie całego kraju.

  KIEROWNIK LAKIERNI PROSZKOWEJ I PRZYGOTOWANIA POWIERZCHNI Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

  ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - zarządzanie produkcją gniazdową o wysokim stopniu automatyzacji - budowanie zaangażowanego i efektywnego zespołu - optymalizacja produkcji oraz doskonalenie procesów, - zarządzanie zespołem pracowników, zapewnienie dyscypliny pracy i przestrzegania polityki BHP, wydajności i efektywności, zarządzanie czasem pracy

  WYMAGANIA: - wykształcenie – min. średnie, mile widziane wyższe, - umiejętność obsługi aplikatorów ręcznych elektro i trybo, elektronarzędzi w zakresie szlifowania i polerowania (metal), - min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu produkcją, - praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing, 5S, ISO, NASZ KLIENT

  OFERUJE: - umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą, - możliwość podpisania kontraktu z pracodawcą, - zatrudnienie od zaraz, - wynagrodzenie w okresie próbnym od 5000 netto/mc (wysokość uzależniona od posiadanych kwalifikacji kandydata), - niezbędne narzędzia pracy, w tym szkolenia, - pracę od poniedziałku do piątku oraz sporadycznie w soboty, - pracę w zautomatyzowanej, nowoczesnej i przyjaznej firmie.

  Osoby zainteresowane ofertą pacy proszę o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: hr@agencja-headhunters.eu, w tytule wiadomości wpisując: "Kierownik lakierni proszkowej i przygotowania powierzchni".