• Reklama
    A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

    Reklama
    B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

    Forum

    Dział

    Wątek

    • Malowanie proszkoweWĄTKÓW: 125
      • Zarobki Lakiernika ODSŁON: 3118
        ~ Dodany: ponad rok temu

        Witam idzie nowy rok a pensja nie idzie w górę, pytanie jest do wszystkich takie ile zarabiacie jako Lakiernik Proszkowy, chciałbym wiedzieć bo wydaje mi się że zarabiam za mało tym bardziej że nie tylko maluję ale ponadto jestem odpowiedzialny za całą lakiernie, za wszystkie procesy od gołego detalu aż do spakowanego.

    • ~ Pablo 1 ponad rok temuocena: 100%  2500 zł "do ręki" Pracujemy po 10 godz. Oraz minimum 1 sobota, srednio za całość 3500-4000 do ręki. Pracuje 10 km od stolicy. Obsługuje automat oraz jednostkę ręczna. Malujemy z atestem qualcoat. Profile, blachy, elementy architektoniczne głównie. Doświadczenie 4 letnie w malowaniu.... Napisze tak... Cieszę się z pracy jaka wykonuje, mam możliwość rozwoju i uczenia się głębszej Wiedzy w branzy. Zarobki po 8 godz. Słabe ale nadrabiam nadgodz. Zapierdalam nie marudzę uczę się automatyki i naprawy automatu gema. Wzbogacam wiedzę odnośnie farb proszkowych i ich zastosowań. Mam sporo ludzi w pracy z bogata wiedzą technolodzy, automatycy , serwisanci.Gdyby nie możliwość rozwoju w firmie to bym zmienił na inne lakiernie nieopodal mojej tam mają lepsze zarobki albo takie same po 8 godz. Ale nie mają mozliwosci i szansy zdobycia zajebistej wiedzy od obróbki poprzez malowanie kończąc na serwisiwaniu automatow zasad działania podzespołów itd...
      oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji