• Reklama
    A1 - kabe

Szukaj

    ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

    Forum

    Dział

    Wątek

    • ~ fan 9 ponad rok temu super masz!
      oceń komentarz zgłoś do moderacji
    • ~ kkk 8 ponad rok temu czyli coś się stało, że się skichało....a ładuje normalnie?
      oceń komentarz zgłoś do moderacji
    • ~ Marek 7 ponad rok temu Witam tak ładuje normalnie tylko malując kilka detali w ten sam sposób przygotowanych kładąc identyczne warstwy np 80 mikronów jedne detale wychodzą lepiej drugie gorzej a inne idealnie. razem wypalane w piecu . nie ma znaczenia rozłożenie detali w piecu sprawdzałem różne konfiguracje . pozdrawiam M.
      oceń komentarz zgłoś do moderacji
    • ~ marek 6 ponad rok temu witam . surowe a co do uziemienia to wszystko ok
      oceń komentarz zgłoś do moderacji
    • ~ Marek 5 ponad rok temu witam pistolet sprawdzony w sroku wszytko ok nic nie połamane nic nie zerwane
      oceń komentarz zgłoś do moderacji
    • ~ pr 4 ponad rok temu Rozumiem, że sprzęt jest prawidłowo uziemiony i wąż do transportu farby masz odpowiedni? Forum lakierników przemysłowych: proszkowo.waw.pl
      oceń komentarz zgłoś do moderacji
    • ~ dominika 3 ponad rok temu Nie mówiłam o pistolecie tylko o połączeniach w jednostce sterującej.
      oceń komentarz zgłoś do moderacji
    • ~ dekoparada2019 2 ponad rok temu Jeśli chodzi o pistolety to ja jestem fanem i zawsze będę polecać pistolety devilbiss https://devilbiss.info/... . Pomagam prowadzić mężowi warsztat samochodowo-lakierniczy i mamy już kilka modeli devilbiss. Są niezawodne, precyzyjne ilekkie z tego co mówią i nie ma problemu z ich serwisem w razie gdyby coś się stało.
      oceń komentarz zgłoś do moderacji
    • ~ dekoparada2019 1 ponad rok temu Jeśli chodzi o pistolety to ja jestem fanem i zawsze będę polecać pistolety devilbiss https://devilbiss.info/... . Pomagam prowadzić mężowi warsztat samochodowo-lakierniczy i mamy już kilka modeli devilbiss. Są niezawodne, precyzyjne ilekkie z tego co mówią i nie ma problemu z ich serwisem w razie gdyby coś się stało.
      oceń komentarz zgłoś do moderacji