• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

    Reklama
    B1 - IGP 2024 Julian

    Forum

    Dział

    Wątek

    • Malowanie proszkoweWĄTKÓW: 125
      • Nowa lakiernia - Budowa pieca - budowa kabinyODSŁON: 2899
        ~ Dodany: ponad rok temu

        Witam. Wkoncu ruszyłem z budową lakierni ! Zaczynam wykopki, instalacje, płytę i budowę ! pierwszym urządzeniem budowanym w środku będzie piec... Mam koncepcje swoją na szkielet, ale chciałbym zobaczyć jakieś zdjęcia z realizacji żeby się upewnić jaki profil i gdzie żeby to miało ręce i nogi, piec będzie miał 8.2 x 2.3 x 1.7 jedne drzwi zasilany opałem... Planuje 2palniki o mocy łącznej około 250 - 300KW, i tyle mojej wiedzy... Wiem tylko tyle że wymienniki mogą być z boku bądź na dachu pieca, do wymiennika "wchodzi" palnik jedna dziura druga wychodzi komin i to wszystko powinno być odmuchiwane przez wentylator - ale jaki? I nie mam pomysłu jak to spiąć do kupy jak zrobić ten odmuch wymiennika, rozprowadzenie ciepła czy boczna ściana po całości czy od spodu - nie widziałem jak to wygląda od środka podczas budowy - ktoś pomoże - jakieś kontakty, jakieś filmy, schematy gdzie kupić tanio i dobrze albo kto robi wymienniki ? Druga kwestia to kabina ale tutaj sprawa jest prosta i mniej istotna - ale o tym kiedy indziej. Narazie bym prosił o wszelką możliwą pomoc odnośnie pieca.

    • ~ KOMET 3 ponad rok temu Obecnie kompletna instalacja do malowania proszkowego to koszt już od 10 tys. EURO, , wydaje się niemożliwe a jednak np w USA, Rosji, czy nawet na Ukrainie, to już norma. więcej szczegółów znajdziesz na : www.termofarby.pvv.pl...
      oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
    • ~ KOMET 2 ponad rok temuocena: 0%  POWINNO BYĆ : www.termofarby.pvv.pl...
      oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
    • ~ KOMET 1 ponad rok temu POWINNO BYĆ : www.termofarby.pvv.pl...
      oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji