• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

    Reklama
    B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła
    • Malowanie proszkoweWĄTKÓW: 125
      • Malowanie proszkowe aluminiowych drabinekKOMENTARZY: 1ODSŁON: 1752
        ~ Dodany: ponad rok temu

        Witam mam problem z elementem wyjątkowo trudnym do malowania jest mnóstwo głębokich zagłębień co zrobić żeby dojść do tych zagłębień. Jedno jest pod drugim szczelina 7mm głębokość 45mm taka drabinka ze ścianka na końcu. Kombinacja z prądem i sypaniem była próbowana w różnych konfiguracjach uziemienie jest dobre. Dodam że ręcznie jestem w stanie to pomalować jednak posiadamy automaty na manipulatorach i chciałbym żeby to wychodziło dobrze z pod automatu.

      • Zobacz wszystkie komentarze ( 1 )
      • Problem z malowaniem aluminiumKOMENTARZY: 3ODSŁON: 2084
        ~ Dodany: ponad rok temu

        Dzień dobry. Mam nadzieje że uzyskam pomoc bo juz wszystkie pomysły ktore przychodzą mi do głowy nie zadziałały. Mam problem z trawieniem Alu. Chemie ktora używam to produkty marki Henkel typowe do trawienia aluminium Bonderite C-IC ST. Mianowicie w elementach po trawieniu wychodzi biały nalot lub dziwne przebarwienia. https://www.szybkiplik.pl/4w3CKap2Wp https://www.szybkiplik.pl/Y32vXPkurR

      • Zobacz wszystkie komentarze ( 3 )
      • Piec KOMENTARZY: 2ODSŁON: 1931
        ~ Dodany: ponad rok temu

        Witam. Planuję otwarcie lakierni proszkowej, a jestem totalnie zielony i muszę się zdecydować na kupno pieca. Jakiej firmy piecy używacie i polecacie? Po głowie chodzi mi Romer, ale nie wiem dlaczego, dają tylko 1 rok gwarancji na piec który kosztuje grubą kasę? I jakie dodatkowe opcje wyposażenia pieca warto zamówic/jakie w ogóle są?

      • Zobacz wszystkie komentarze ( 2 )
      • Nowa lakiernia - Budowa pieca - budowa kabinyKOMENTARZY: 3ODSŁON: 2894
        ~ Dodany: ponad rok temu

        Witam. Wkoncu ruszyłem z budową lakierni ! Zaczynam wykopki, instalacje, płytę i budowę ! pierwszym urządzeniem budowanym w środku będzie piec... Mam koncepcje swoją na szkielet, ale chciałbym zobaczyć jakieś zdjęcia z realizacji żeby się upewnić jaki profil i gdzie żeby to miało ręce i nogi, piec będzie miał 8.2 x 2.3 x 1.7 jedne drzwi zasilany opałem... Planuje 2palniki o mocy łącznej około 250 - 300KW, i tyle mojej wiedzy... Wiem tylko tyle że wymienniki mogą być z boku bądź na dachu pieca, do wymiennika "wchodzi" palnik jedna dziura druga wychodzi komin i to wszystko powinno być odmuchiwane przez wentylator - ale jaki? I nie mam pomysłu jak to spiąć do kupy jak zrobić ten odmuch wymiennika, rozprowadzenie ciepła czy boczna ściana po całości czy od spodu - nie widziałem jak to wygląda od środka podczas budowy - ktoś pomoże - jakieś kontakty, jakieś filmy, schematy gdzie kupić tanio i dobrze albo kto robi wymienniki ? Druga kwestia to kabina ale tutaj sprawa jest prosta i mniej istotna - ale o tym kiedy indziej. Narazie bym prosił o wszelką możliwą pomoc odnośnie pieca.

      • Zobacz wszystkie komentarze ( 3 )