• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

    Reklama
    B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła
    • Malowanie proszkoweWĄTKÓW: 125
      • Napiecia KV uA farby metaliczne i strukturyKOMENTARZY: 1ODSŁON: 3248
        ~ Dodany: ponad rok temu

        Witam jestem malarzem proszkowym z dwuletnim doświadczeniem malowałem do tej pory na aplikacji ITV Gema oraz miałem chwile do czynienia z aplikacjami wagner oraz romer zmieniłem prace i spotkałem się z aplikacją nordson> i mam takie pytanie gdy maluje farbami antyczna miedż lub antyczne srebro złoto drugi styczeń to są problemy po wypaleniu tych farb nigdy wcześniej nie spotkałem się z czys takim na powierzchni po wypaleniu pojawiają sie kratery ale nie jest to odgazowanie dziurki są niby zlane ale mają przebarwienie ciemno niebieskie czasem struktura jest jak by nie dostateczna czyli jakby za gładka wcześniej używałem ustawien fabrycznych aplikacji niby napięcia są we wszystkich fabrycznych podobne ale tu moim zdaniem jest coś nie tak, wykluczyłem takie wątpliwości jak słaby kontakt powierciłem trawersy zastosowałem nowe haki na których podwieszam materiał wysprzątałem z chłopakami malarnie trawersy wszysto odkurzone farba jest czysta bo bo nawet na nowym kartonie takie rzeczy się dzieją po przemyśleniach dzisiaj zmniejszyłem napiecia w aplikacji ale efekty dopiero jutro dzisiaj zabrakło czasu na dokładne obejrzenie materiału. chcem was zapytać najlepiej jakby wypowiedzieli sie fachowcy jakich napięc uzywaćie farby jakimi maluje to sbs .Iba Kimya co sądzicie o tych farbach może ktoś poda link jak wyglądaja defetky przy złych napięciach farby dodam że farby gładkie typu 7016 przeważnie wychodzą dobrze poza frlgami czasem coś się zdarzy z góry dziekuje za fachową pomoc

      • Zobacz wszystkie komentarze ( 1 )
      • producenci piecowKOMENTARZY: 6ODSŁON: 3692
        ~ Dodany: ponad rok temu

        Witam wszystkich planuję kupić piec elektryczny z termoobiegiem (konwekcyjny) o bardzo dużym reżimie temperatur nawet max 2-3*C (norma AMS 2750) niestety finansowanie mam zewnętrzne i muszę zrobić możliwie jak największe rozeznanie na rynku -cena, jakość itd. I mam pytanie czy poza tymi producentami są jeszcze w Polsce i okolicy inne firmy z tej branży ? Romer, Tepron, LAC Czechy, Kepka, Izo, Remix, Ekomal, Zugil, Wolmal Pozdrawiam

      • Zobacz wszystkie komentarze ( 6 )
      • zaciek na aluminiumKOMENTARZY: 0ODSŁON: 2111
        ~ Dodany: ponad rok temu

        Te same ustawienia pistoletu co zawsze, wytrawione wcześniej w odpowiedniej chemii i cała partia z zaciekami. Nie mamy pojęcia co jest źle, proszę o zerknięcie na zdjęcie,podaję link: https://picasaweb.google.com/lh/photo/HdRzRtnQAbu8zYMQkxoj21OiW0sm-nBzY_UIFZmw2KA?feat=directlink

      • Zobacz wszystkie komentarze ( 0 )