• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

    ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

    Forum

    Dział

    Wątek

    • Inne tematyWĄTKÓW: 641
      • nagrzewanie piecODSŁON: 2066
        ~ zielona Dodany: ponad rok temu

        Witam, mam takie pytanie... w naszym zakladzie mamy dwie duze lakiernie automatyczne i chcemy zakupic trzecia lakiernie. Ta trzecia ma nam sluzyc tylko do malowania na kolorowo. Mowa o ok 20 czesciach do pomalowania na dzien (dzisiaj malowanych przez dostawce, ktory ma za wysokie ceny). Zeby inwestycka miala sens, lakiernia musi byc manualna i jak najtansza (inaczej sie nie zwroci przez lata). Jedna firma zaproponowala nam linie z kabina manualna i z piecem statycznym. Piec mielibysmy zaladowac gdy jest wlaczony, pozniej wlaczyc i poczekac pare godzin az sie nagrzeje i pozniej schlodzi, po czym wyjac wszystkie czesci... Nastepnie dostawca farb proszkowych powiedzial, ze TEORETYCZNIE nie mozna wygrzewac w piecu, ktory nie jest juz nagrzany do odpowiedniej temperatury... Nastepnie testowalismy pistolety w innej firmie i poprosilismy ich o wygrzanie jednej czesci wkladajac ja do zimnego pieca. Zrobili to z farba z efektem hammered, czyli niby jedna z najbardziej wymagajacych... Dla nas ta czesc byla identyczna jak ta wygrzana "jak trzeba"... Sprawdzilismy tez czy nacinajac w kratke lakier da sie go oderwac i nie dalo sie... czyli niby efekt wizualny jest taki jak trzeba i farba sie trzyma... Czyli dostawcy mowia co trzeba robic w teorii, test praktyczny mowi co innego i jestesmy troche zdezorientowani. Macie jakies doswiadczenie zwiazane z tym co powyzej? Jesli to prawda, ze piec musi byc juz goracy, to musimy zmodyfikowac projekt na automatyczny, bo w obecnym rozwiazaniu czlowiek musialby WEJSC calkiemk do pieca, zeby zaparkowac wszystkie wozki... Z gory dziekuje za wszelkie wskazowki!

    • ~ Dominik Koral SC 2 ponad rok temu Witam, Nasza firma zajmuje się dostawą systemów lakierniczych ręcznych i automatyczny do lakierni proszkowych, mokrych i KTL. Człowiek nigdy nie musi wchodzić do rozgrzanego pieca, a cały proces technologiczny wygląda zupełnie inaczej aniżeli jest opisany. Więcej informacji mogę udzielić w rozmowie telefonicznej. Pozdrawiam Dominik tel. +48 660 462 618
      oceń komentarz zgłoś do moderacji
    • ~ Aga 1 ponad rok temu Dzień dobry Reprezentuję agencję rekrutacyjną Creative Center. prowadzę rekrutację na stanowisko – Inżyniera procesu emaliowania dla firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą sprzętu. Szukam osoby z doświadczeniem w powlekaniu stali farbami oraz wiedzy na temat inżynierii mechanicznej lub materiałowej. Osoba ta będzie odpowiadała za kontakt z dostawcami, projektantami produktów, działem jakości i produkcji. Będzie aktywnie uczestniczyła w ocenie jakości produktów i realizacji testów oceny. Miejscem pracy jest Wrocław. Zainteresowane osoby zachęcam do przesyłania aplikacji na adres: afelczynska@creativecenter.pl lub przesłanie oferty zainteresowanym osobom. A w razie pytań zapraszam do kontaktu pod numerem: 509-310-131 Pozdrawiam serdecznie, Agata Felczyńska Specjalista ds. rekrutacji Creative Center
      oceń komentarz zgłoś do moderacji