• Reklama
    A1 - kabe

Szukaj

    Reklama
    B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

    Forum

    Dział

    Wątek

    • ~ michal 19 ponad rok temu Witam. Ma Pan jakieś pomysły jak ograniczyć ilość odpadu w lakierni proszkowej przy częstej zmianie koloru? Jak coś to prosze pisać na: kusiak.michal@gmail.com
      oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
    • ~ seba 18 ponad rok temuocena: 100%  Witam Serdecznie. Mam problem z malowaniem felg aluminiowych, mianowicie na niektórych felgach wychodzą bąble tak jakby aluminium gazowało ale przed malowaniem było wygrzewane w temp 200 stopni przez 10 minut.proszę o pomoc co może być przyczyną tego zjawiska. dodam jeszcze że nie wszystkie felgi tak wychodzą. np na jednym wózku 4szt są niemal w całości pokryte bąblami a jedna ma tylko sporadyczne bąbelki.pozdrawiam
      oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
    • ~ dariomgk 17 ponad rok temu A czy usuwasz starą farbę z tych felg? I jak je przygotowujesz do malowania
      oceń komentarz zgłoś do moderacji
    • ~ Marek 16 ponad rok temu Witam skoro rozmawiamy o felgach znacie jakis ciekawy kolor srebrny na felgi alu?
      oceń komentarz zgłoś do moderacji
    • ~ seba 15 ponad rok temu tak. są piaskowane, szlifowane papierem ściernym (80) i myte benzyną ekstrakcyjną.
      oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
    • ~ dariomgk 14 ponad rok temu Malowałem już setki felg i szczerze Ci kolego powiem że nigdy mi nie gazowały. Ja po piaskowaniu tylko przecieram papierem odmuchuje i bez wygrzewania maluje podkładem. Sprawdzaj czy aby napewno cała jest dobrze wypiaskowana.
      oceń komentarz zgłoś do moderacji
    • ~ seba 13 ponad rok temu Właśnie co do tego to mam pewne zastrzeżenia, chyba jedyna opcja jaka pozostaje to po piaskowaniu jeszcze zastosować chemię do ściągania farby tylko ta chemia jest bardzo droga, ma ktoś jakieś opinie na ten temat??za wszelkie info bardzo dziękuje. pozdrawiam
      oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
    • ~ seba 12 ponad rok temu a jakiej firmy farbe polecacie na felgi, bo w tej chwili szef zamawia z INVER POLSKA (BECKERS) może tutaj też tkwi przyczyna.
      oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
    • ~ dariomgk 11 ponad rok temu POLECAM VALSPAR CHROM I CLEAR. NA PRAWDĘ NIEZŁY EFEKT. A CO DO ŚCIĄGANIA FARBY TO NIE JEST TO TAKIE ZNOWU DROGIE. 15 ZŁ OD FELGI, PRZECIEŻ I TAK KLIENT ZA TO PŁACI
      oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
    • ~ grzegorz 10 ponad rok temu jesli chodzi o felgi alu i ich efekt gazowania, a dokładne piaskowanie i przygotowanie powierzni przed malowaniem bez chemii (jest to możliwe, związane jest to z powstałymi mikro pęknięciami na powierzchi w trakcie eksploatacji. Pewnie 5te koło na wózku miało mniej pęcherzy ponieważ byłokołem zapasoweym:)
      oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
    • ~ margo 9 ponad rok temu Produkujemy ceramikę ozdobną,malujemy farbami wodnymi, rozcieńczalnikowymi i proszkowymi wszystko ręcznie, znasz może fiemę godną polecenia , produkujacą linie lakiernicze za rozsądną cenę?
      oceń komentarz zgłoś do moderacji
    • ~ Damian 8 ponad rok temu Witam jeżeli ktoś ma problemy z deep,spray and flow coatingiem -chetnie pomoge i doradzę puszcza0@interia.pl
      oceń komentarz zgłoś do moderacji
    • ~ szwagiersz 7 ponad rok temu Mam zamiar kupić dobry pistolet elektrostatyczny do malowania felg,mam trybo statyczny i po pomalowaniu nie ma oczekiwanego efektu.Mam propozycję zakupu za 25 tys firmy gemma, czy te za 10-12 tys są gorsze?
      oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
    • ~ PIOTR 6 ponad rok temu Tekst edytowany przez moderatora//: oczywiscie ze tak!!!! zainwestowałem sobie w takie tanie //SKASOWANO//g. i zamieniłem po 2 latach na renomowanej firmy. Teraz jestem zadowolony. Mozesz zaryzykować i kupic tanie a pozniej pomeczyc sie ze sprzedaniem na rynku wtórnym i zakupisz sobie lepsze jak sie sam przekonasz osobiście, że tanie jest tak naprawde na początku jak zakupujesz a poźniej jest pełno mankamentów
      oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
    • ~ kier 5 ponad rok temu Wagner dobre pistolety elektrostatyczne godne polecenia i przystępne cenowo
      oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
    • ~ maciek 4 ponad rok temu Potrzebuje stron, książki, miejsca z informacjami o lakierowaniu proszkowym . Urządzenia Materiały Temperatury procesy wszystko co potrzebne do otworzenia małej lakierni proszkowej w teorii i praktyce, dokładnie lakierowanie felg stalowych. Dziękuje za pomoc
      oceń komentarz zgłoś do moderacji
    • ~ grzegorzc0 3 ponad rok temu Jeżeli nadal potrzebujesz materiałów dotyczących malowania proszkowego odezwij się grzegorzc0@o2.pl posiadam trochę materiałów i własne spostrzeżenia jak u siebie uruchamiałem linię
      oceń komentarz zgłoś do moderacji
    • ~ arti 2 ponad rok temuocena: 0%  witam.Lakieruje detale z mieszanki cynku i aluminium, i mam często problem z nierówną powierzchnią, czasem skórka pomarańczy.Jaki jest sekret aby lakier ładnie się rozlewał?
      oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
    • ~ Artur 1 ponad rok temu Witam, dlaczego podczas malowania proszkowego czasem zupełnie nie przyjmuje drugiej warstwy? Np zaciski malowane efektem podkład +warstwa zewnętrzna, pierwsza warstwa pokrywa super, drugiej zupełnie nie przyciąga
      oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji