• Reklama
    A1 - kabe

Szukaj

    Reklama
    B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

    Forum

    Dział

    Wątek

    • Inne tematyWĄTKÓW: 641
      • Kurs lakiernika proszkowegoODSŁON: 9567
        ~ Dafi Dodany: ponad rok temu

        Czy wiecie może gdzie można zrobić kurs na lakiernika proszkowego? Pytałem się w szkole lakierni proszkowej w Łodzi, ale niestety mają długie terminy, a mi zależy na czasie. Może znacie jakieś inne miejsca gdzie można zrobić taki kurs.

    • ~ Mały 9 ponad rok temu Potrzebny ci papier czy umiejętności?
      oceń komentarz zgłoś do moderacji
    • ~ Dafi 8 ponad rok temu Potrzebny mi papier
      oceń komentarz zgłoś do moderacji
    • ~ mały 7 ponad rok temu to lipa bo jak by były to umiejętności to byśmy ci pomogli i sam byś się nauczył a jeśli chodzi o papier to musisz podzwonić po producentach lakierni oni powinni móc ci coś takiego wystawić. Albo sprzedawcy farb dupont chyba organizuje szkolenia.
      oceń komentarz zgłoś do moderacji
    • ~ Dafi 6 ponad rok temu Dobre umiejętności też by mi się przydały. W jaki sposób mógłbyś mi pomóc?
      oceń komentarz zgłoś do moderacji
    • ~ maly 5 ponad rok temuocena: 100%  wiedza jak znajdę dłuższa chwile to ci napisze podstawowe rzeczy na jakie masz uważać. Jaki masz aplikator bo to podstawa.
      oceń komentarz zgłoś do moderacji
    • ~ rado 4 ponad rok temu ważniejsze od papieru są jednak umiejętności. Tylko na te pracuje się latami. Szkoł lakierowania jest mało, a jak są to nie są tanie dla zwykłego szaraka. Z tego co wiem, to papiery tam wystawiane nie mają żadnej mocy (te kompetencje nie są regulowane prawnie), potwierdzają tylko, że taki krótki kurs zaliczyłeś i masz jakieś tam podstawy. Może lepszym rozwiązaniem jest podzwonienie po lakierniach usługowych i załapanie się na jakiś darmowy staż w lakierni, jest to jakieś rozwiązanie.
      oceń komentarz zgłoś do moderacji
    • ~ Barbara 3 ponad rok temuocena: 47%  http://www.eko-bhl.pl/pl/szkol... http://www.doctus.pl/13.htm...
      oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
    • ~ Dafi 2 ponad rok temu Kontaktowałem się już z tymi firmami, ale dziękuję za odpowiedź
      oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
    • ~ ARTUR 1 ponad rok temu Witam, ja zacząłem swoją przygodę z malowaniem proszkowym. Moglibyście podpowiedzieć na co zwracać uwagę, jak odpowiednio parametry aplikatora? Dlaczego czasami druga warstwa nie chce się trzymać pierwszej warstwy? Czy elementy aluminiowe np felgi malować podkładem czy bezpośrednio kolorem? Z góry dzięki za odpowiedź
      oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji