• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

    ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła
    • Inne tematyWĄTKÓW: 641
      • Jakiego producenta piecKOMENTARZY: 2ODSŁON: 1818
        ~ Dodany: ponad rok temu

        Witam Zamierzam zakupić lakirnię proszkowe, piec olejowy o wymiarze komory 4000x1500x2000. Zastanawiam się nad wyborem pieca, komory napylania oraz przygotowania powierzchni z firmy Vismont. Czy ktoś może powiedzieć coś na temat urządzeń tego producenta?. Jeszcze urządzenia z firmy Inżynierskiej Jacek biorę pod uwagę tylko że cena trochę za wysoka. Jaki aplikator do malowania farbami strukturalnym,metalikami, epoksydowymi i do malowania elementów nie standardowych (osłony,skrzynki,felgi, elementy płaskie ) byście polecili. Biorę pod uwagę Wagnera. Czy byłby to odpowiedni wybór, czy może jakiś inny producent. Za pomoc dziękuję

      • Zobacz wszystkie komentarze ( 2 )
      • Lakierowanie wydechu motocyklowego z nierdzewki.KOMENTARZY: 1ODSŁON: 2121
        ~ Dodany: ponad rok temu

        Witam Przyszedł wczoraj do mnie kolega który chce aby pomalować jego wydech z nierdzewki. Wydech jest na nitach więc można go rozebrać na części pierwsze. Lakiernie prowadzę około 2 miesiące i do tej pory lakierowałem głównie felgi samochodowe i stal czarną i nie miałem styczności z nierdzewką. Podpowie ktoś bardziej doświadczony jak to wychodzi i czy wysoka temperatura nie spowoduje pękania farby lub jej odpadania. Dodam że temperatury na rozgrzanym wydechu sięgają nawet 400-600 stopni. Doradzicie.

      • Zobacz wszystkie komentarze ( 1 )
      • Nakladanie drugiej warstwyKOMENTARZY: 2ODSŁON: 2131
        ~ Dodany: ponad rok temu

        Witam, mam problem z nakladaniem drugiej warsty(przemalunek) elementow malowanych proszkowo w macie. Zdarza sie ze ubite badz z zanieczyszczeniami elementy trzeba poprawic i tu pojawia sie problem, powloka nie jest gladka, wychodza na niej smugi, sa elementy ktore ciezko wygladzic szliwierka ze wzgledu na ich ksztalt i reczne czyszczenie nie daje porzadanego elektu, prosilbym o jakas rade w tym temacie.

      • Zobacz wszystkie komentarze ( 2 )
      • Pistolet - ROMER cczy DUREXBIS ??KOMENTARZY: 4ODSŁON: 3194
        ~ Dodany: ponad rok temu

        Witam Nosze się z zamiarem otworzenia lakierni proszkowej. I teraz niestety przyszedł nieco dylemat. Na zakup aplikatora mam około 3 tysiące złotych i zdaje sobie sprawę że nie kupie za to Gemy czy Nordsona. Lakiernia w okolicy która się likwiduje obok mnie ma do sprzedania 2 aplikacje: 1 DUREX APX-3m (2012r) 2 ROMER AP-300 Exclusive (2012r) Obie w cenie około 3 tysiące złotych. Pytałem o możliwość sprawdzenia ich ale niestety sprzedali już piec i nie miałbym gdzie wypalić farby. Zostaje jeszcze możliwość zakupu jakiegoś pistoletu TRYBO lecz z tego co czytałem jest problem z lakierowaniem metalikami a przyznam się że chcę otworzyć usługową lakiernie i nastawiam się w dużej części na lakierowanie felg samochodowych. Co możecie mi doradzić? A może ktoś z Was ma na sprzedanie aplikator do 3,5tysiąca złotych - proszę o kontakt. Z góry dziekuje za jakąkolwiek pomoc. Pomyślności w 2016roku

      • Zobacz wszystkie komentarze ( 4 )