- Inne tematyWĄTKÓW: 646
-
sprzedam przeterminowane farbyKOMENTARZY: 0ODSŁON: 2210
~ Dodany: ponad rok temu
Do odsprzedania ok 2700 litrów materiałów lakierniczych przeterminowane(rozpuszczalniki, farby wodne, emalie epoksydowe, grunty, podkłady, itp.- przemysłówka), kontakt 696 944 978
- Zobacz wszystkie komentarze ( 0 )
-
Oddam farbę proszkową odpadową oraz przeterminowane farbyKOMENTARZY: 2ODSŁON: 3402
~ Dodany: ponad rok temu
Mam do oddania farby proszkowe odpadowe oraz przeterminowane farby proszkowe. Całość w ilości około 2-3 ton. Różne kolory.
- Zobacz wszystkie komentarze ( 2 )
-
czy ktoś odbiera nagrody od 3M?KOMENTARZY: 1ODSŁON: 2599
~ Dodany: ponad rok temu
czy ktoś z forum korzysta z ich promocji? Na https://promocja3m.pl/ zarestrowałem kody, zamówiłem wiertarke i czekam, ktoś wie ile to zwykle trwa?
- Zobacz wszystkie komentarze ( 1 )
-
normaKOMENTARZY: 0ODSŁON: 2455
~ Dodany: ponad rok temu
Witam, potrzebuję wgląd do normy ASTMG-154. Gdyby koś nią dysponował - proszę o przesłanie na fwmechanik1@wp.pl
- Zobacz wszystkie komentarze ( 0 )
-
pracaKOMENTARZY: 0ODSŁON: 2606
~ Dodany: ponad rok temu
Szukamy doświadczonego lakiernika proszkowego nie lakierujemy ogrodzeń raczej indywidualne zlecenia https://www.facebook.com/lakierowanie.malowanie.proszkowe/ Katowice Pozdrawiam Tomasz M 506171155
- Zobacz wszystkie komentarze ( 0 )
-
budowa piecaKOMENTARZY: 0ODSŁON: 2432
~ Dodany: ponad rok temu
Witam, jestem własnie w trakcie budowy pieca 4dł 1,5szr. 1.8wys. pytanie odnośnie foli ktora slyszalem ze mocuja w srodku pieca jaka to folia i czy faktycznie odbija ciepło eliminując z grubsza nagrzewanie się blachy zanią? buduje piec elektryczny wiec umnie izolacja podstawą. Planowo miało być ścianka z 20cm wełny roockwol prorox sl 930 między blachy a patrząc od środka pieca na blachę zewnętrzną przymocowana wełna alu fire rock 3cm co otym myślicie? Jeszcze mnie martwi fakt rozmieszczenia grzałek w piecu, szerokosc pieca to 150cm a grzałki robione przez selfa to stadart 109cm i myślałem żeby dać je w równych odstępach po długości ale jeśli chodzi o szerokość to raz z prawej strony pieca do ścianki przymocować raz z lewej. Nie bardzo chce robić termoobieg, wolałbym pominąć montowanie wentylatorów i zrobić samo grawitacyjnie. Jeśli możecie proszę o uwagi które mogły by wyeliminować błędy i jak znacie jakaś niedrogą firmę która robi gotowe skrzynki do sterowania pieca byłym w dzięczny za podanie do niej namiarów. pozdrawiam,
- Zobacz wszystkie komentarze ( 0 )
-
Tworzywa sztuczne na materiałach drewnopochocnych-co wybrać?KOMENTARZY: 1ODSŁON: 1900
~ Dodany: ponad rok temu
Witam, nie byłam pewna, do którego działu się zgłosić, w razie czego proszę mnie poprawić- chciałabym pokryć arkusz płyty pilśniowej tworzywem, które zapewni biały kolor i dodatkowo będzie bardziej twarde niż zwykła farba/lakier, czy ktoś ma pomysł co mogłabym wykorzystać?
- Zobacz wszystkie komentarze ( 1 )
-
nagrzewanie piecKOMENTARZY: 2ODSŁON: 2668
~ Dodany: ponad rok temu
Witam, mam takie pytanie... w naszym zakladzie mamy dwie duze lakiernie automatyczne i chcemy zakupic trzecia lakiernie. Ta trzecia ma nam sluzyc tylko do malowania na kolorowo. Mowa o ok 20 czesciach do pomalowania na dzien (dzisiaj malowanych przez dostawce, ktory ma za wysokie ceny). Zeby inwestycka miala sens, lakiernia musi byc manualna i jak najtansza (inaczej sie nie zwroci przez lata). Jedna firma zaproponowala nam linie z kabina manualna i z piecem statycznym. Piec mielibysmy zaladowac gdy jest wlaczony, pozniej wlaczyc i poczekac pare godzin az sie nagrzeje i pozniej schlodzi, po czym wyjac wszystkie czesci... Nastepnie dostawca farb proszkowych powiedzial, ze TEORETYCZNIE nie mozna wygrzewac w piecu, ktory nie jest juz nagrzany do odpowiedniej temperatury... Nastepnie testowalismy pistolety w innej firmie i poprosilismy ich o wygrzanie jednej czesci wkladajac ja do zimnego pieca. Zrobili to z farba z efektem hammered, czyli niby jedna z najbardziej wymagajacych... Dla nas ta czesc byla identyczna jak ta wygrzana "jak trzeba"... Sprawdzilismy tez czy nacinajac w kratke lakier da sie go oderwac i nie dalo sie... czyli niby efekt wizualny jest taki jak trzeba i farba sie trzyma... Czyli dostawcy mowia co trzeba robic w teorii, test praktyczny mowi co innego i jestesmy troche zdezorientowani. Macie jakies doswiadczenie zwiazane z tym co powyzej? Jesli to prawda, ze piec musi byc juz goracy, to musimy zmodyfikowac projekt na automatyczny, bo w obecnym rozwiazaniu czlowiek musialby WEJSC calkiemk do pieca, zeby zaparkowac wszystkie wozki... Z gory dziekuje za wszelkie wskazowki!
- Zobacz wszystkie komentarze ( 2 )






OSTATNIO NA FORUM
Otwarcie lakierni proszkowej - poszukiwani dostawcy
~ Arthur
Witam! Dostawców farb proszkowych (wszystkich kolorów z palety RAL) oraz chemii do przygotowania metalu do lakierowania znajdziesz na...
Jaki pistolet zaprawkowy.
~ Arthur
Cześć! Wybierz Iwatę Air-Gunsa AZ4. Do srebrnego metalika jest bezkonkurencyjna: technologia HTE-S zapewnia najbardziej miękki...
Skup farb proszkwych
~ Ciawka
Witam Rowniez moge oddac farby z komory najczesciej czarna i antracyt za darmo. Mam tez troche kolorow, ktore zostaly mi po wiekszych...
Skup farb proszkwych
~ Grabb
@nicovpl temat aktualny, zapraszam do kontaktu
Otwarcie lakierni proszkowej - poszukiwani dostawcy
~ Matejas30
Spróbuj Lakiernia 420 .Właściciel młody ale wiedzą przewyższa niejednego starego zarówno w proszkach jak i przygotowaniu...