• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

    Reklama
    B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

    TARGI

    Wydanie nr: 3(89)/2014

    KALENDARZ

    TARGI

    Wydarzenia

    Lakiernictwo Proszkowe

    Przygotowanie Powierzchni

    Lakiernictwo Ciekłe

    ponad rok temu  01.05.2014, ~ Administrator,   Czas czytania 4 minuty

    Strona 1 z 2
    To, że targi ITM Polska w Poznaniu to wydarzenie o skali międzynarodowej, nie ma żadnej wątpliwości. Potwierdza to nie tylko udział kilkuset wystawców z Polski i zagranicy, ale także liczne wystąpienia narodowe, w tym tegorocznego kraju partnerskiego ITM Polska: Indii.

    ITM Polska: międzynarodowe spotkanie branży



    W tym roku na ITM Polska (3-6 czerwca) swoją ofertę zaprezentują wystawcy z takich krajów, jak: Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Indie, Niemcy, Polska, Rumunia, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

    Wystąpienia narodowe (prawie 200 firm) zapowiedziały takie kraje, jak m.in.: Szwajcaria, land Badenii-Wirtembergii, Tajwan, Chiny, a także kraj partnerski - Indie, gdzie w ramach India Show do Poznania przyjedzie 100-osobowa delegacja, w której skład wchodzą czołowi indyjscy producenci i decydenci polityczni.

    Warto zaakcentować wzrastającą liczbę firm z zakresu utrzymania ruchu, którzy wystawiają się na targach ITM Polska.

    W ramach tegorocznych targów ITM Polska oraz Forum Odlewniczego FOCAST zaprezentuje się kilkanaście firm z obszaru oprogramowania CAD/CAM.

    Ekspozycja salonów ITM Polska (Mach-Tool, Metalforum, Surfex, Welding, Hape, Nauka dla Gospodarki) oraz Forum Odlewniczego FOCAST (odbywa się po raz pierwszy) w sumie zajmie powierzchnię dziewięciu pawilonów.

    Jak co roku, podczas targów ITM Polska w Poznaniu będzie miał miejsce wyjątkowy w swoim rodzaju pokaz obróbki powierzchni różnymi metodami - Poligon Umiejętności. Przestrzeń tę wyróżnia możliwość przeprowadzenia rozmów z różnymi specjalistami, m.in. od: urządzeń do malowania farbami proszkowymi i ciekłymi, aplikacji lakierniczych, urządzeń do badania powłok, myjek, pomp, urządzeń do śrutowania, pieców do polimeryzacji, ścian lakierniczych, kabin, systemów transportu, czy szlifowania.

    - Zlokalizowaną na ponad stu metrach kwadratowych przestrzeń zapełnią działające maszyny i urządzenia, które można sprawdzić w praktyce - mówi Julian Ciesielski z redakcji czasopisma "Lakiernictwo Przemysłowe", współorganizator poligonu. - Poligon jest to specjalne miejsce ułatwiające spotkania technologom, kierownikom lakierni, czy właścicielom zakładów posiadających lub planujących posiadać działy obróbki powierzchni z potencjalnymi dostawcami nowych technologii. W tym roku można znaleźć tutaj m.in. najnowsze rozwiązania w dziedzinie malowania proszkowego, czy lakierowania na mokro. Swoje produkty będą prezentowały firmy: EKO-BHL Spółka z o.o., Gema, Ewa Mendel, Monkiewicz, Auer, Adal, Arkus, Graco, Anticorr, MB Market Ltd. Sp. z o.o. oraz Nawara.


    Co znajdziemy w tym roku na Poligonie Umiejętności?


    Dwie malarnie proszkowe, Gema i Adal. Przedsiębiorstwo EKO-BHL zaprezentuje nowe pistolety szwajcarskiej firmy Gema. Firma Monkiewicz zademonstruje własnej produkcji pompę do malowania na mokro, system transportu przystosowany do warunków poligonu oraz piec do polimeryzacji proszku.

    Tagi: Surfex,

    Komentarze (0)

    dodaj komentarz
    Aby dodać komentarz musisz podać wynik
      Nie ma jeszcze komentarzy...