• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024
  W dniach 6-9 października w Poznaniu, podczas Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema, po raz 31 spotkają się przedstawiciele sektora drzewnego i meblarskiego, by tworzyć kształt rynku i szukać nowych kierunków rozwoju.

  Targi Drema 2015 - w centrum branży
  Ofertę targów Drema uzupełniają odbywające się w tym samym czasie Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA i Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SoFab.

  Na targach Drema prezentowana jest oferta w zakresie maszyn i narzędzi dla sektora drzewnego i meblarskiego. Obejmuje ona szeroką gamę rozwiązań oraz zaawansowanych technologii, interesującą nie tylko dla przedstawicieli tych branż, ale także dla osób związanych z leśnictwem, biomasą oraz dla producentów i dystrybutorów chemii do drewna i dla przemysłu meblarskiego. Targi adresowane są zarówno do producentów, jak i do kooperantów, dystrybutorów i dostawców materiałów czy podzespołów.

  Targi Drema to nie tylko ekspozycja, pozwalająca na zapoznanie się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi, ale także bogaty program wydarzeń towarzyszących i przestrzeni specjalnych. To kompleksowa oferta dla całej branży.

  - Od samego początku współpracujemy ze stowarzyszeniami branżowymi i słuchamy sugestii, jakie dochodzą do nas z różnych stron, zarówno od wystawców, jak i zwiedzających - mówi Andrzej Półrolniczak, dyrektor projektu. - Jesteśmy gotowi na dialog i na wyciąganie wniosków. I przede wszystkim, jesteśmy gotowi na zmiany, bo bez nich nie ma szans na rozwój, a tylko ten umożliwia utrzymanie się na trudnym rynku XXI wieku.

  1614ekspozycja_001.jpg


  Poligon prezentacji lakierniczych

  Redakcja "Lakiernictwa Przemysłowego" oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na Poligon Umiejętności podczas targów Drema (6-9 października). Ta interaktywna wystawa urządzeń do obróbki powierzchni oraz produktów dedykowanych lakierowaniu drewna to jedyne takie wydarzenie, podczas którego w praktyce można przetestować nowoczesne rozwiązania. Tylko na tej przestrzeni demonstracyjnej zapoznasz się z pracą ścian lakierniczych: wodnej i suchej, pomp oraz aplikacji różnych producentów, a także spróbujesz sił w malowaniu, czy szlifowaniu. Poznasz i przetestujesz różne produkty (m.in. lakiery, bejce, woski) do uszlachetniania powierzchni drewna. W aplikowanych produktach oceniasz na przykład parametry użytkowe otrzymanych powłok, takie jak: siła krycia, wartość kolorystyczna, jednolitość matowości, a także parametry mieszanek pod kątem szybkości schnięcia oraz czasu żywotności mieszanki.

  Już dziś zarezerwuj czas i przyjdź na Poligon Umiejętności (pawilon 5A, stoisko 51) w czasie trwania targów Drema. Tu czekać będą na Ciebie specjaliści branży obróbki materiałów z drewna.


  Redakcja

  Tagi: targi, Drema,

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...