Szukaj

  Strona 3 z 3


  Emanuele Mazza, Lesta, Włochy

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pierwszego udziału na PaintExpo. Spotkaliśmy tu naszych dotychczasowych klientów, poznaliśmy potencjalnych klientów i nawiązaliśmy kontakty z innymi przedsiębiorstwami z tej branży. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z tego, jak targi zorganizowano.


  Johann Reisinger, Merlin Technology, Austria

  Już podczas naszego pierwszego pobytu na PaintExpo w 2012 roku podjęliśmy decyzję, że wrócimy tu w roku 2014 i była to dobra decyzja. Podczas targów udało nam się poznać najważniejszych klientów z branży motoryzacyjnej, prawdopodobnie nie miałbym szansy spotkać ich w inny sposób.


  Michał Kielan, ZUGIL, Polska

  Po kilku latach przerwy ZUGIL powraca na PaintExpo. Naszym celem jest przypomnienie marki, nawiązanie nowych kontaktów, wyjście poza rynek Polski. Liczymy, że udział w targach nam w tym pomoże.


  Wojciech Soszyński, ADAL, Polska

  Jesteśmy kolejny raz na targach w Niemczech, wcześniej wystawialiśmy się w Hanowerze. Jesteśmy mocno związani z gospodarką niemiecką. Bycie wystawcą na PaintExpo jest bardzo pożyteczne. Już pierwszego dnia odbyliśmy wiele ciekawych spotkań z dawnymi klientami i mamy nadzieję, że również nawiążemy współpracę z nowymi.


  Dorota Kropelnicka, Pronet Color, Polska

  Przyjechałam na targi jako osoba zwiedzająca z myślą poznania nowych produktów, szczególnie z zakresu lakiernictwa ciekłego. Jesteśmy zainteresowani także robotyzacją, chcielibyśmy nawiązać kontakty z producentem robotów, które są wykorzystywane w procesie malowania. Jestem mile zaskoczona rozmachem targów. Hale są duże, jest tu mnóstwo wystawców, jak i gości.  Tagi: Paint Expo,

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • ZASKOCZONY
  • POINFORMOWANY
  • OBOJĘTNY
  • SMUTNY
  • WKURZONY
  • BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 3(89)/2014

  Reklama
  C1 - ITA
  do góry strony