Szukaj

  Strona 2 z 3

  Martin Weidisch z J. Wagner GmbH mówi, że goście mają upoważnienia do podejmowania decyzji i są przygotowani do zainwestowania w urządzenia do optymalizacji procesów, w wyniku czego udało się zawrzeć na targach kilka kontraktów.

  Wystawcy oferujący produkty do obróbki wstępnej także byli zachwyceni liczbą zwiedzających. - Goście korzystają z ustalonych systemów obróbki wstępnej, ale już szukają alternatywnych rozwiązań, aby ich przedsiębiorstwa stały się bardziej przyjazne dla środowiska - mówi Patrick Schmidt-Dobrowolny z NABU Oberflächentechnik.


  1441sukces_003.jpg


  1441sukces_004.jpg


  1441sukces_005.jpg


  Karlsruhe jako sprawdzona lokalizacja targów

  Zarówno wystawcy, jak i zwiedzający, docenili lokalizację targów. - Wystawiamy się na targach PaintExpo od 2006 roku i za każdym razem jesteśmy pod ich wrażeniem. Nie tylko ze względu na profesjonalizm odwiedzających - powiedział Sascha Schmidt z TQC GmbH. - Doskonałe są także organizacja i lokalizacja.

  - Byliśmy zaskoczeni gości, którzy przybyli do Karlsruhe z Europy, Ameryki Południowej i Azji - dodaje Tony Wilkinson z Aerogen Company Limited z Anglii. - Zachwyciła nas również organizacja i lokalizacja targów. Podoba nam się miła atmosfera i na pewno weźmiemy udział w targach za dwa lata.

  Następne PaintExpo odbędą się w Karlsruhe w dniach 19-22 kwietnia 2016 roku. Ze względu na fakt, iż w przyszłości Targi będą miały miejsce tylko w latach nieparzystych, to następne PaintExpo odbędą się już rok później (4-7 kwietnia 2017 r.). Począwszy od 2019 roku, każde kolejne wiodące międzynarodowe targi technologii powłok przemysłowych znowu będą organizowane co dwa lata. Ponieważ ich lokalizacja została tak dobrze przyjęta przez wystawców i przez zwiedzających, umowy z Messe Karlsruhe zostały przedłużone aż do 2025 r.


  1441sukces_006.jpg


  1441sukces_007.jpg


  1441sukces_008.jpg


  Doris Schulz

  Grzegorz Petka

  Fot. Julian Ciesielski


  Sandro Albano, Pulverit Deutschland, Niemcy

  To był nasz trzeci pobyt na PaintExpo jako wystawca i, podobnie jak w poprzednich latach, byliśmy mile zaskoczeni profesjonalizmem zwiedzających oraz liczbą zawartych kontaktów.


  Ottavio Milli, Grupa Eurosider, Włochy

  PaintExpo to najważniejsze targi w dziedzinie technologii powłok przemysłowych w Europie. Goście, którzy tu przyjeżdżają, mają upoważnienie do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Zwiedzający reprezentują wszystkie gałęzie przemysłu oraz pochodzą z całego świata.


  Lars Holm, Moldow, Dania

  PaintExpo są dobrymi targami i bardziej znanymi niż kiedyś. Udało nam się nawiązać kilka doskonałych kontaktów dotyczących projektów i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Dobra jest także lokalizacja, a zwiedzający pochodzą z całego świata. Czuć było optymizm.

  Tagi: Paint Expo,

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • ZASKOCZONY
  • POINFORMOWANY
  • OBOJĘTNY
  • SMUTNY
  • WKURZONY
  • BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 3(89)/2014

  Reklama
  C1 - ITA
  do góry strony