• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian
  Strona 1 z 3
  9167 zwiedzających z 70 różnych krajów przybyło w kwietniu do Karlsruhe (Niemcy) na targi PaintExpo. Odnotowały one nie tylko wzrost odwiedzających, ale i wystawców. To były rekordowe targi pod każdym względem.

  Wzrost liczby wystawców, zwiedzających i krajów uczestniczących  Z najlepszymi wynikami w historii, od czasu ich powstania, targi PaintExpo 2014 podkreśliły swoją wiodącą pozycję jako globalnej platformy informacyjnej i zaopatrzeniowej w zakresie technologii powłok przemysłowych. 469 wystawców z 27 krajów prezentowało wyroby i rozwiązania w zakresie malowania ciekłego, malowania proszkowego i coil coatingu w dniach od 8 do 11 kwietnia. - Targi PaintExpo naprawdę dobrze się rozwijają - powiedział Bernd Dispan z Grimm Pulverlacke GmbH. - Zwiedzający reprezentują wszystkie dziedziny technologii powłok przemysłowych, więc mogą tu uzyskać informacje z tych wszystkich obszarów zainteresowań. Udało się nam nawiązać wiele nowych kontaktów, ale i potrzymać już nawiązane.


  1441sukces_000.jpg


  1441sukces_001.jpg


  1441sukces_002.jpg


  Zwiedzający profesjonalistami

  Impreza zorganizowana przez FairFair GmbH nie tylko zrobiła duże wrażenie ze względu na liczbę i międzynarodowy charakter jej gości, ale również ze względu na ich wysoki poziom kompetencji i posiadanie upoważnień do podejmowania decyzji. Wystawcy zauważyli, iż dyskusje były bardzo konkretne. - Wzięliśmy udział w PaintExpo po raz pierwszy - mówi Tomás Miranda z Sidasa Engineering. - Dzięki wielu ciekawym kontaktom i konkretnym zamówieniom na nowe urządzenia do malowania złożonym przez gości z różnych branż, takich jak przemysł motoryzacyjny, kosmetyczny, lotniczy, jesteśmy bardziej niż zadowoleni z naszego pojawienia się na targach i na pewno będziemy obecni na nich ponownie za dwa lata.

  Spółka Dürr Systems GmbH również uznała za udany swój pierwszy pobyt na PaintExpo na polu technologii systemów czyszczenia. - Odbyliśmy wiele ciekawych dyskusji i udało się nam nawiązać dobre kontakty, które mogą doprowadzić do realizacji projektów - powiedział Thomas Scheiring.

  Markus Königs z Axalta Coatings Systems jest także bardziej niż zadowolony z udziału w targach. - Z biegiem lat, PaintExpo stały się bardziej wieloaspektowe i międzynarodowe - ocenia. - W porównaniu do innych targów, tutaj można spotkać wielu naprawdę wysokiej klasy profesjonalnych zwiedzających. Chcieliśmy zaprezentować nasze przedsiębiorstwo i umiejętności w zakresie malowania powierzchni przemysłowych właśnie takim ludziom i byliśmy w stanie osiągnąć ten cel. Odbyliśmy wiele ciekawych dyskusji, myślę, że niektóre doprowadzą do złożenia zamówień.

  Oliver Voigt z Cefla Finishing Europe opowiedział o niektórych umowach, które zostały zawarte bezpośrednio na targach. - Nasze pojawienie się na PaintExpo było prawdziwym sukcesem - uważa. - Zawarliśmy wiele nowych kontaktów, które zaowocowały kontraktami

  Tagi: Paint Expo,

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...