• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  SURFPROTECT – spotkanie branży zabezpieczeń powierzchni w Expo Silesia


  W październiku, za sprawą Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń Powierzchni SURFPROTECT w Expo Silesia, zaprezentowane zostaną liczne nowości technologiczne, nie zabraknie maszyn, urządzeń i technologii nanoszenia powłok – galwanicznych, polimerowych i odpornych na ścieranie. Będzie można także zobaczyć maszyny i urządzenia w ramach indywidualnych prezentacji firm. Targi odbędą się w dniach 19-21 października, a dodatkowo towarzyszyć im będzie seminarium Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.


  SURFPROTECT to wystawa dedykowana branży zabezpieczeń powierzchni – stali, betonu, drewna, a także wykonawcom prac związanych z technologiami przygotowania i obróbki powierzchni. Swoją ofertę na targach prezentować będzie kilkudziesięciu wystawców z branży – producenci i dystrybutorzy materiałów zabezpieczających przed korozją stali, betonu i drewna, a także wykonawcy prac związanych z technologiami przygotowania i obróbki powierzchni.

  8930chrona_001.jpg


  8930chrona_002.jpg


  8930chrona_003.jpg

  Ubiegłoroczne targi SURFPROTECT w Sosnowcu.


  Szeroki zakres tematyczny targów obejmuje m.in.: społeczne skutki niewłaściwej ochrony przed korozją, chemiczne i mechaniczne metody przygotowania powierzchni, organiczne i nieorganiczne powłoki ochronne, urządzenia i technologie do nanoszenia powłok, kontrolę i testowanie, regulację i automatyzację procesów nanoszenia powłok, ochronę czasową przed korozją, ochronę elektrochemiczną, materiały konstrukcyjne odporne na korozję oraz ochronę środowiska.


  W ramach wydarzenia Instytut Mechaniki Precyzyjnej przeprowadzi Międzynarodowe Seminarium pod tytułem „Powłoki metalowe w ochronie przed korozją”. Prelegentami będą uczeni i praktycy mający na co dzień kontakt z powłokami antykorozyjnymi, m.in. z Politechniki Świętokrzyskiej i Zakładów Zabezpieczeń Antykorozyjnych. Dyskusje i wykłady toczyć się będą wokół wymagań konstrukcyjno-technologicznych konstrukcji stalowych przeznaczonych do cynkowania zanurzeniowego, odporności korozyjnej, kosztów eksploatacji powłok na bazie cynku, a także nowych rozwiązań systemów powłokowych dla miast.


  Targi SURFPROTECT to jedyne tak kompleksowe targi na południu Polski, prezentujące nowoczesne technologie, liczne premiery targowe i będące jednocześnie forum wymiany doświadczeń nowoczesnych rozwiązań i technologicznych osiągnięć. Podczas ubiegłorocznej edycji SURFPROTECT zaprezentowało się ponad stu wystawców, a Expo Silesia odwiedziło w tym czasie 3400 branżowych zwiedzających, tegoroczne targi zapowiadają się równie atrakcyjnie, swój udział w imprezie zapowiedzieli czołowi specjaliści z branży.


  Równolegle z targami SURFPROTECT odbędą się również: Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING oraz Międzynarodowe Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET, co umożliwi spotkanie przedstawicieli wzajemnie przenikających się branż.


  Redakcja

  Tagi: SURFPROTECT,

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...