• Reklama
  A1 multichem 21.11-31.01 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.10 - 31.12 Julian
  VI Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE, które od 10 do 12 marca odbędą się na Targach Kielce, to okazja do spotkań specjalistów z branży. Do stolicy województwa świętokrzyskiego przyjadą bowiem przedstawiciele tego sektora, w tym między innymi producenci i dystrybutorzy z różnych części świata.

  EXPO-SURFACE już w marcu na Targach Kielce  Nadchodząca edycja wystawy będzie bogata we wszystko to, co umożliwia precyzyjne naniesienie farb, w tym m.in. agregaty malarskie, pistolety do malowania i pompy membranowe. Na stoiskach nie zabraknie specjalistycznych urządzeń, jak piaskarki czy śrutownice. W czasie targów EXPO-SURFACE zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą wyrobów malarskich, a także materiałów i usług dedykowanym producentom oraz warsztatom lakierniczym. Pokazane zostaną nowe opracowania i postępowe rozwiązania, z których część będzie prezentowana na żywo. Obecność najważniejszych firm branży oraz najbardziej doświadczonych przedstawicieli pozwoli zgłębić tajniki wykonawstwa powłok dekoracyjnych i ochronnych.

  W tym samym czasie odbędą się targi związane z pneumatyką, obróbką metali, technologią laserową i spawalnictwem, czyli STOM-TOOL, STOM-BLECH, STOM-LASER i SPAWALNICTWO. Ponadto, odbędą się Targi Wirtualizacji Procesów WIRTOPROCESY, podczas których zostaną zaprezentowane takie technologie, jak Rapid Prototyping, drukowanie 3D czy zastosowanie wirtualnej rzeczywistości w przemyśle.

  Zapraszamy na stoisko F-18.


  Redakcja  Tagi: exposurface,

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...