• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - romerpp 17.09.2021-17.09.2022 Julian
  Strona 1 z 3

  Dobra atmosfera podczas Międzynarodowych Targów Lakiernictwa Przemysłowego w Karlsruhe, Niemcy


  Liczne grono wiodących firm, ciekawe dyskusje, bezpośrednia oferta dla przedsiębiorstw – to wszystko zapewniło dobrą atmosferę 327 wystawcom podczas trzeciej edycji PaintExpo. Oznacza to, iż wciąż możemy mieć nadzieję na dalszy rozwój branży lakierniczej w Europie. Dowodem na to były właśnie wspomniane targi branżowe, uważane za jedną z wiodących imprez tego rodzaju w Europie. Ich trzecia edycja odbyła się w dniach 13-16 kwietnia w Karlsruhe, w Niemczech.

  84501q.jpg

  Rozmowy handlowe.


  - Targi PaintExpo są powszechnie docenianą inicjatywą zarówno przez naszych klientów, jak i innych wystawców – relacjonuje Martin Weidisch z J. Wagner GmbH, który uczestniczył we wszystkich trzech odsłonach targów PaintExpo. - Dzieje się tak, ponieważ pokazują one jasny obraz tego wszystkiego, co dzieje się w przemyśle lakierniczym. Są tutaj reprezentowane wszystkie znane marki z różnych obszarów przemysłu lakiernictwa i powłok technicznych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ilości i jakości rozmów jakie odbyliśmy z odwiedzającymi osobami. Na szczególną uwagę zasługuje fakt dużego nagromadzenia się reprezentantów branży lakierniczej. W stosunku do 2008 roku liczba wystawców wzrosła o ponad 14%, osiągając poziom 327 firm, z czego 20,5% przybyło spoza Niemiec. Łącznie reprezentowanych było 15 różnych krajów. Oferta targów pokazująca produkty i usługi z dziedziny lakierowania ciekłego, proszkowego czy też elektroforetycznego przyciągnęła 6397 odwiedzających, co dało 8-proc. wzrost w odniesieniu do roku 2008. Zagraniczni goście dojechali na targi z ponad 62 krajów, stanowiąc 19,5% wszystkich zwiedzających.

  84502q.jpg

  Widok na halę targową w Karlsruhe.


  Specjalni goście targów

  Obok dużej liczby odwiedzających, wystawcy byli pozytywnie zaskoczeni ich poziomem wiedzy, jak i faktem, iż najczęściej były to osoby z grupy przedstawicieli podejmujących kluczowe decyzje w swoich przedsiębiorstwach.

  - Potencjał odwiedzających targi był spełnieniem marzeń dla każdego, kto zajmuje się bezpośrednimi relacjami z klientem – wyjaśnienie Achim Trefz, asystent menedżera sprzedaży firmy SATA GmbH & Co. KG. - Wszyscy oni byli inżynierami, technikami lub ekspertami technicznymi, czyli właśnie takimi osobami, z którymi chcieliśmy nawiązać współpracę. Otrzymaliśmy niespotykaną możliwość prowadzenia rozmów na wysokim poziomie wiedzy technicznej. Podobnego zdania jest Siegfried Nittmann z firmy Nittmann Filters oferującej rozwiązania z dziedziny lakiernictwa i klimatyzacji.

  Tagi: Paint Expo,

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • ZADOWOLONY
  • ZASKOCZONY
  • POINFORMOWANY
  • OBOJĘTNY
  • SMUTNY
  • WKURZONY
  • BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 3(65)/2010

  Reklama
  C1 - prenumerata