• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian
  Strona 1 z 3

  Surfex 2010 - poszukiwanie praktycznych rozwiązań dla podnoszenia jakości polskiego przemysłu


  Ponad 900 wystawców z kilkudziesięciu krajów i terytoriów, ponad 20 000 m² powierzchni wystawienniczej oraz 16 000 zwiedzających z Polski i zagranicy - to statystyki zakończonych 11 czerwca targów Innowacje-Technologie-Maszyny Polska 2010. W ramach ITM kolejną odsłonę miał Salon Technologii Obróbki Powierzchni SURFEX.


  Ekspozycja targów ITM Polska podzielona była na salony tematyczne: Salon Hydrauliki, Pneumatyki i Napędów HAPE, Salon Obrabiarek i Narzędzi MACH-TOOL, Salon Metalurgii, Hutnictwa, Odlewnictwa i Przemysłu Metalowego METALFORUM, Salon Technologii Obróbki Powierzchni SURFEX, Salon WELDING i Salon TRANSPORTA. Swoją ofertę przedstawiły także najlepsze jednostki naukowo-badawcze i badawczo-rozwojowe zgromadzone w Salonie Nauka dla Gospodarki.

  874086.jpg


  874087.jpg

  W gronie wystawców targowych znalazły się firmy zarówno z Unii Europejskiej, jak również z egzotycznych oraz odległych zakątków świata. Podczas czterech dni wystawcy uczestniczyli w spotkaniach z właścicielami, prezesami i dyrektorami polskich i zagranicznych firm oraz inżynierami, konstruktorami i technologami odpowiedzialnymi za aplikację nowoczesnych rozwiązań.


  Przypływ energii

  874092.jpg


  Piotr Potocki Eco-Line

  - Z satysfakcją możemy zaliczyć tegoroczne targi Surfex do udanych. Na stoisku mieliśmy przyjemność gościć wielu naszych stałych klientów, odnotowaliśmy również duże zainteresowanie naszą ofertą wśród osób pracujących w branży malowania proszkowego. Biorąc pod uwagę, że targi są swoistym wyznacznikiem nastrojów panujących na rynku, zaobserwowaliśmy pozytywny przypływ energii po ubiegłorocznych problemach związanych z dającym się wyczuć na rynku kryzysem. Tak jak w ubiegłym roku, zauważyliśmy, że utrzymuje się tendencja odwiedzania targów przez osoby w konkretnym, handlowym celu, nadając bardziej rzeczowy charakter prowadzonym rozmowom. Ze szczególnym zadowoleniem pragniemy podkreślić, że tegoroczne targi miały dla firmy Eco-Line jeszcze jeden pozytywny akcent. Zostaliśmy uhonorowani nagrodą Acanthus Aureus za stoisko najbardziej sprzyjające strategii marketingowej i w tym miejscu pragnę podziękować moim pracownikom za wkład włożony w przygotowanie nagrodzonego stoiska. Mankamentem organizacyjnym targów było usytuowanie salonu Surfex w hali najbardziej oddalonej od głównego wejścia, co było utrudnieniem zarówno dla wystawców, jak i klientów. Możliwość wypowiedzenia się na łamach ”Lakiernictwa” jest okazją do serdecznego podziękowania wszystkim klientom, którzy pomimo wspomnianych niedogodności, pojawili się na naszym stoisku.

  Tagi: Surfex,

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...