Szukaj

  Strona 1 z 2
  Tegoroczna, dwunasta już edycja Międzynarodowych Targów Przemysłowych Technologii Czyszczenia Części i Powierzchni parts2clean (Stuttgart, Niemcy) po raz pierwszy odbyła się wspólnie w jednym miejscu z O&S, Międzynarodowymi Targami Obróbki Przemysłowej i Pokrywania Powierzchni.

  parts2clean przyciągają rekordową liczbę odwiedzających  Odbywająca się w dniach od 24 do 26 czerwca premiera tego podwójnego przedsięwzięcia przyciągnęła do centrum wystawowego w Stuttgarcie blisko 11 tys. odwiedzających. - Efekty synergii obu wystaw zostały zaakceptowane przez wystawców, jak i odwiedzających - cieszy się Olaf Daebler, dyrektor projektu podwójnych targów Deutsche Messe.


  1475dwa_001.jpg


  Wymieszanie gości obu imprez zostało z entuzjazmem przyjęte przez wystawców, w tym Nathalie Etienne, dyrektor generalną Weber Ultrasonics GmbH. - Produkując swój asortyment, tak naprawdę musimy być obecni na obu tych targach, tak więc w bieżącym roku wspaniale było wziąć udział w jednej wystawie - mówi. - Tegoroczne parts2clean były dla nas bardzo udane.

  Wystawcy byli równie zadowoleni z wysokiego poziomu świadomości technicznej i możliwości podejmowania decyzji przez gości. W przeprowadzonych badaniach 86 procent zwiedzających stwierdziło, iż zostali upoważnieni do podejmowania konkretnych decyzji, a 51 procent, że przebywali na targach mając na myśli konkretne projekty inwestycyjne. - Parts2clean są dobrze znane na rynku i bardzo skuteczne w ukierunkowywaniu gości, którzy są zainteresowani przemysłowym czyszczeniem części - stwierdza Rainer Staub, dyrektor sprzedaży w Dürr ECOCLEAN GmbH. - Spotkania i dialog, które miały miejsce z odwiedzającymi w bieżącym roku, były jeszcze lepszej jakości niż w latach poprzednich. Myślę, że wiele przedsiębiorstw ma już zaplanowane konkretne projekty inwestycyjne. Poza tym aktualnie firmy podchodzą do kwestii czyszczenia przemysłowego bardziej poważnie.


  1475dwa_002.jpg


  Betul Coker z przedsiębiorstwa Intersonik, Turcja, również jest zadowolony z tegorocznej edycji. - Parts2clean są specjalistycznymi targami, które pozwalają nam na utrwalanie starych i budowanie nowych relacji biznesowych - ocenia. - W tym roku spotkaliśmy się również ze stosunkowo dużym zainteresowaniem przedstawicieli handlowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorocznej imprezy, powrócimy na nią w 2015 roku.


  1475dwa_003.jpg


  Tegoroczne parts2clean przyciągnęły gości ze wszystkich kluczowych branż. Spośród nich najsilniej reprezentowane były następujące: budowa maszyn i instalacji, budowa samochodów i części samochodowych, obróbka metali, inżynieria chemiczna i procesowa, technologia i procesy obróbki powierzchni, elektronika i elektryka, przetwórstwo tworzyw sztucznych, sprzęt medyczny i farmaceutyczny, mechanika precyzyjna i optyka, produkcja mikronarzędzi i mikroform do produkcji oraz lotnictwo. Nic więc dziwnego, że goście byli zadowoleni z oferty wystawienniczej imprezy zważywszy, że 94 procent z nich zapowiedziało, iż poleci parts2clean innym, a 60 procent posiada już sprecyzowane plany ponownego w nich uczestnictwa w 2015 roku.

  Tagi: parts2clean,

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • ZADOWOLONY
  • ZASKOCZONY
  • POINFORMOWANY
  • OBOJĘTNY
  • SMUTNY
  • WKURZONY
  • BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony