• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 01.09-30.11 Julian
  Strona 2 z 3


  - Firma PolishStyl zaprezentuje technologię przygotowania powierzchni drewna do lakierowania z użyciem szczotek ściernych. Na stanowisku doświadczalnym będzie realizowany pokaz technologii szlifowania oraz polerowania frontów meblowych na wysoki połysk z użyciem past i mleczek polerskich. Koleją technologią będzie postarzanie (strukturyzacja) różnych gatunków drewna z zastosowaniem odpowiedniej konfiguracji głowic stalowych i tyneksowych. Będą również produkty do czyszczenia i polerowania krawędzi na okleiniarkach boków wąskich.


  - Firma Wagner-Service będzie organizowała pokazy malowania przy pomocy dwumembranowej pompy COBRA®, która jest odpowiednia do natrysku metodą Airless i Aircoat aż do 250 barów. Jest pierwszą wysokociśnieniową pompą pneumatyczną bez uszczelnień - dzięki technologii membranowej nie ma potrzeby ich stosowania. Brak kontaktu pomiędzy materiałem i powietrzem zewnętrznym (pompa jest całkowicie szczelna) oraz minimalne siły ścinające (co jest szczególnie istotne przy pracy z lakierami UV) czynią ją idealną do wszelkiego rodzaju materiałów, również tych najbardziej problemowych, jak: farby reaktywne, akrylowe, izocjaniany oraz materiały wysoko ścierne. Pompa membranowa Cobra pracuje przy niezwykle niskich pulsacjach, tworząc jednolity strumień farby i osiągając przy tym perfekcyjne pokrycie i znakomitą jakość powierzchni. Udało się ją tak zaprojektować, aby mocno obniżyć zużycie rozpuszczalnika i odpady materiału podczas zmiany koloru i płukania. Idealna do pracy z pistoletem WAGNER GM 4700 AirCoat - o minimalnej wadze i wysokiej ergonomii użytkowania.

  Reklama
  Śródtekstowy - xrite 14.09-27.09 Julian
  Wagner zaprezentuje również zestaw Aquacoat z pistoletem GM 5000 do malowania metodą elektrostatyczną lakierami wodnymi. Urządzenie jest w pełni bezpieczne dla operatora, przygotowane do pracy z opakowaniami do 60 l, co zmniejsza częstotliwość uzupełniania lakieru i zwiększa efektywność. Uchwyt pistoletu oraz węża pozwala na obniżenie awaryjności pistoletu oraz utrzymanie układu w czystości.


  - Firma Italcolor zaprezentuje produkty ICA, między innymi barwniki z serii: ACTIVIN - gamę specjalnych, gotowych do użycia reaktywnych wodorozcieńczalnych barwników przeznaczonych do barwienia drewna (dąb i kasztan), drewnianych podłóg oraz elementów wyposażenia wnętrz. Barwniki wchodzą w interakcję z taninami znajdującymi się w drewnie, dając możliwość osiągnięcia unikalnych kolorów i efektów, zachowując przy tym naturalny charakter drewna. Gama Activin obejmuje 16 barwników. NATURAL MATTER - kolekcja 15 odcieni. Odcienie pozwalają na nieograniczone źródło inspiracji dla projektantów. Ciekawą propozycją będzie pokaz BORMA WACHS (produkty do renowacji i uszlachetniania drewna) oraz SPRAY VER (urządzenia lakiernicze AIRMIX). Tradycyjnie ściany lakiernicze - wodna i sucha, a nowością na tegorocznym poligonie będzie pokaz technologii oczyszczania wody ze szlamu lakierniczego za pomocą urządzenia podłączonego do ściany wodnej.

  Tagi: Drema,

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...