• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  TARGI

  Wydanie nr: 2(82)/2013

  KALENDARZ

  TARGI

  Urządzenia Lakiernicze

  Wydarzenia

  Drewno

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  01.03.2013, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 1 z 2

  Targi przemysłu drzewnego i gospodarki leśnej LIGNA (6-10 maja 2013 r.)


  Inauguracja targów LIGNA, która odbędzie się 6 maja, już dziś napawa optymizmem ze względu na ogromne zainteresowanie imprezą wśród przedstawicieli branży.

  1282bogactwo_001.jpg


  - LIGNA wyznacza międzynarodowe standardy jako impreza, w której uczestniczą wiodący producenci dla przemysłu drzewnego i gospodarki leśnej - podkreśla dr Jochen Köckler z zarządu Deutsche Messe AG. - To ogromna korzyść dla gości wystawy. Tylko tu, co dwa lata w Hanowerze, mogą oni w jednym miejscu zobaczyć tyle innowacji, premier i nowości. Dzięki temu możemy zaprezentować pełen obraz rynku i ofertę kluczowych graczy branży obróbki drewna.

  Od 6 do 10 maja nowe rozwiązania i produkty pokaże w Hanowerze ponad 1700 wystawców. Więcej niż połowa z nich to firmy zagraniczne z 50 krajów świata.

  Także wśród zwiedzających odsetek osób spoza Niemiec jest bardzo duży - stanowią oni jedną trzecią ogółu gości. Potwierdzają to dane z ostatniej edycji targów. - W imprezie uczestniczyło ponad 90 tysięcy specjalistów z 90 krajów, były to w dużej mierze osoby decyzyjne - podsumowuje Jochen Köckler. - W tym roku również spodziewamy się wielu inwestorów zza granicy i mocnej reprezentacji przedstawicieli branży.


  Wśród firm, które zaprezentują swą ofertę na 130 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej, najliczniej reprezentowane będą przedsiębiorstwa z Niemiec, Włoch, Austrii, Hiszpanii, Szwajcarii, Szwecji, Danii, Turcji, Tajwanu, Chin i Holandii. Bogata oferta usług dodatkowych i wydarzeń specjalnych dodatkowo uatrakcyjnia program targów i czyni z nich platformę przyciągającą inwestorów i osoby decyzyjne. Motto imprezy "Making more out of wood: Innovations, Solutions, Efficiency" podkreśla szeroki zakres tematyczny wystawy: obejmuje ona cały proces produkcyjny, od gospodarki leśnej i pozyskiwania drewna, po jego obróbkę i przeróbkę. Prócz reprezentantów leśnictwa i sektora obróbki drewna, na targi przyjeżdżają również licznie przedstawiciele branży meblarskiej i rzemiosła - w tym obróbki drewna litego, a także firmy specjalizujące się w automatyce przemysłowej.


  W centrum uwagi znajdą się w tym roku globalne trendy w branży - takie jak produkcja inteligentna i ekologiczna, technologie umożliwiające wytwarzanie pojedynczych egzemplarzy oraz elastyczność na wszystkich etapach przetwarzania drewna. Dużo miejsca poświęcone zostanie też tym obszarom, w których pojawia się najwięcej innowacyjnych rozwiązań: technologiom obróbki powierzchniowej, konstrukcjom lekkim, bioenergii z drewna i produkcji okien.

  Tagi: Ligna,

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...