• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.10 - 31.12 Julian

  Farby dekoracyjne

  Artykuły branżowe

  Farby dekoracyjne

  ponad rok temu  16.03.2021, ~ Administrator   

  Nowa powłoka Coretech COMMAND od Benjamin Moore może być uniwersalnie stosowana na najróżniejszych podłożach, zapewniając wysoką ochronę przed uszkodzeniami i łuszczeniem.

  Nowa powłoka Coretech COMMAND od Benjamin Moore może być uniwersalnie stosowana na najróżniejszych podłożach, zapewniając wysoką ochronę przed uszkodzeniami i łuszczeniem.

  Firma Benjamin Moore wprowadziła na rynek farbę Coretech COMMAND, która sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się szybkie schnięcie i ekstremalna odporność na uszkodzenia.

  Nowy produkt może być stosowany zarówno w obiektach komercyjnych, jak i w przestrzeniach prywatnych. Uniwersalność ta wynika z faktu, że Coretech COMMAND z jednej strony bardzo szybko wiąże (do 15 minut) i umożliwia korzystanie z pomalowanej powierzchni już po 24 godzinach od nałożenia powłoki, a z drugiej strony – jest wodorozcieńczalny, dzięki czemu może być bezpiecznie stosowany w warunkach domowych.

  Emalia stanowi mieszankę akrylu i uretanu, dzięki czemu jest odporna na pęknięcia i łuszczenie się oraz dobrze wiąże w niskich temperaturach (od ok. 1ºC). Co więcej, może być z powodzeniem nakładana na różnorodne podłoża – od stali galwanizowanej, przez metale nieżelazne i beton, po kafelki czy drewno. Świetnie sprawdzi się m.in. jako wykończenie poręczy, schodów, drzwi, okien, półek czy podłóg betonowych – wszędzie tam, gdzie panuje spory ruch, a powierzchnie narażone są na uszkodzenia i przyspieszone ścieranie.

  Coretech COMMAND jest dostępny w dwóch wykończeniach: satynowym i błyszczącym oraz w pięciu gotowych kolorach. Firma deklaruje jednak, że na zamówienie może wykonać 3500 wariantów kolorystycznych, w pełni dostosowując barwę produktu do potrzeb klienta.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - prenumerata