• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 Riello 19.04-19.06 Julian

  Farby dekoracyjne

  Artykuły branżowe

  Farby dekoracyjne

  5 miesięcy temu  29.11.2021, ~ Administrator   

  W filmie „Nasze magiczne Encanto” produkcji Walt Disney Animation Studios pojawia się cała gama kolorów, które stały się inspiracją dla nowych palet Sherwin-Williams. Wykorzystane one mogą być w malowaniu naszych domów.

  Sherwin-Williams zachwyca się filmem „Nasze magiczne Encanto” w ramach swojej pierwszej współpracy ze studiem filmowym Disneya, tworząc czarujące palety kolorów i odkrywając barwne osobowości rodziny Madrigal, wykorzystując limonkową zieleń, błękit nieba, gorącą czerwień i delikatny fiolet.

  „Nasze magiczne Encanto” to opowieść o magicznej rodzinie Madrigalów i ich urokliwym domu w górach Kolumbii. Film zawiera całą gamę kolorów, które stały się inspiracją do stworzenia nowych palet Sherwin-Williams celebrujących każdego z członków wielopokoleniowej rodziny Madrigal, od cieplejszych neutralnych odcieni, takich jak Pineapple Cream SW 1668 i Escapade Gold SW 6403, po jaskrawe kolory, takie jak Aquarium SW 6767 i Free Spirit SW 6973. Zobacz wszystkie inspiracje kolorystyczne w kinie, film na ekranach w Polsce od 26 listopada.

  – Ta kolorowa współpraca pomiędzy Encanto i światem farb z pewnością zainspiruje każdego, kto szuka sposobu na wprowadzenie odrobiny magii do swojego domu – powiedziała Sue Wadden, dyrektor marketingu kolorów w Sherwin-Williams.

  – Współpraca z Sherwin-Williams nad filmem „Nasze magiczne Encanto” naprawdę ożywia kolorową historię Casa Madrigal w szlachetny sposób – dodaje Jan Coleman, wiceprezes ds. globalnego partnerstwa, promocji i wielokulturowości w wytwórni Walt Disney Studios.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...