• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Farby dekoracyjne

  Artykuły branżowe

  Farby dekoracyjne

  ponad rok temu  01.04.2021, ~ Administrator   

  Strona 1 z 2

  Firma Greinplast wprowadza na rynek preparaty do impregnacji i malowania elementów drewnianych. Seria produktów o nazwie GreinWood obejmuje: olej impregnujący, lakierobejcę powłokotwórczą z funkcją impregnacji, lakierobejcę powłokotwórczą wodorozcieńczalną, impregnat powłokotwórczy oraz bioaktywny impregnat gruntujący.

  Drewno to materiał bardzo popularny o szerokim zastosowaniu w budownictwie i architekturze. Niestety jego największą wadą jest fakt, że jest ono podatne na biodegradację. Elementy drewniane chętnie wykorzystywane są przez projektantów domów i ogrodów. Stąd też decyzja o wprowadzeniu do oferty firmy Greinplast produktów, które pozwalają przedłużyć życie drewnianych elementów przy jednoczesnym zachowaniu ich estetyki i szlachetnego wyglądu.

  - Temat produktów do drewna towarzyszy nam już od bardzo dawna. Firma Greinplast produkuje materiały umożliwiające konserwację praktycznie każdej powierzchni wewnątrz i na zewnątrz budynków. Cały czas obserwujemy rynek i wsłuchujemy się w to co mówią nam wykonawcy, dlatego doszliśmy do wniosku, że naszą ofertę trzeba uzupełnić o wyroby do pielęgnacji i impregnacji drewna – tłumaczy menadżer ds. sprzedaży Greinplast Paweł Mucha.

  - Po latach badań laboratoryjnych i prac związanych ze stworzeniem submarki GreinWood, dziś możemy śmiało powiedzieć, że oddajemy w ręce klientów produkty do konserwacji drewna na najwyższym poziomie – dodaje Paweł Mucha.

  Olej impregnujący do drewna

  Stworzony został na bazie naturalnego oleju lnianego oraz dodatku filtrów ochronnych UV. Produkt jest łatwy w aplikacji, głęboko impregnuje i koloryzuje drewno. Podkreśla naturalną strukturę drewna, reguluje jego wilgotność, ułatwia swobodne oddychanie oraz pozwala uzyskać gładką, jedwabistą i miłą w dotyku powierzchnię. Dostępny jest w 16 kolorach według palety barw Greinplast.

  Lakierobejca powłokotwórcza wodorozcieńczalna

  Przeznaczona jest do ochrony i dekoracji drewnianych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz. Zastosowanie specjalnie wyselekcjonowanego spoiwa zapewnia trwałą, elastyczną powłokę, która nie pęka i nie łuszczy się. Specjalna formuła ułatwia aplikację i osiągnięcie pięknego efektu dekoracyjnego. Pomalowana powierzchnia ma eleganckie, satynowe wykończenie.

  Lakierobejca powłokotwórcza z funkcją impregnacji

  Produkt charakteryzuje się wysoką elastycznością, znakomitą przyczepnością do drewna oraz trwałością powłoki. Zabezpiecza drewno, zapewniając mu do 6 lat ochrony. Lakierobejca jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, reguluje wilgotność i podkreśla naturalne piękno drewna, zapewniając wysoką ochronę malowanych powierzchni. Dostępna jest w 15 kolorach według palety barw Greinplast.

  Impregnat powłokotwórczy

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - prenumerata