Szukaj

  Farby dekoracyjne

  Artykuły branżowe

  Farby dekoracyjne

  18 dni temu  07.01.2021, ~ Administrator   

  Sherwin-Williams wprowadza na rynek nową generację sprawdzonego podkładu Extreme Bond Primer, który wykazuje jeszcze lepszą adhezję do błyszczących, gładkich powierzchni.

  Malowanie twardych, gładkich powierzchni, takich jak szafki kuchenne czy panele szklane, stanowi nie lada wyzwanie. Wymaga bowiem starannego przygotowania podłoża, a nierzadko także umiejętności i wiedzy wykraczającej poza zdolności typowego majsterkowicza. Dlatego aktualizując recepturę Extreme Bond Primer, koncern Sherwin-Williams postawił na jeszcze lepszą przyczepność. Nowa generacja sprawdzonego podkładu nie tylko świetnie wiąże na trudnych podłożach, takich jak szkło czy twarde tworzywa sztuczne, ale także nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.

  Bazę Extreme Bond Primer tworzy wodorozcieńczalny akryl wzbogacony uretanem. Dzięki temu podkład wykazuje nie tylko bardzo dobrą przyczepność, ale także świetnie kryje i jest odporny na zarysowania i oddziaływanie wody. Dlatego sprawdzi się wszędzie tam, gdzie powierzchnie narażone są na uszkodzenia i wilgoć, np. w kuchni. Można nim z powodzeniem pokrywać zarówno błyszczące fronty szafek, jak i płytki ścienne, panele szklane oraz rury z tworzywa sztucznego. A co najważniejsze: nie wymaga specjalnego przygotowania podłoża, tworząc spójną, gładką warstwę podkładową pod farbę zasadniczą.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony