• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Farby dekoracyjne

  Artykuły branżowe

  Farby dekoracyjne

  ponad rok temu  13.04.2021, ~ Administrator   

  Farba i podkład Ovation Plus dystrybuowana przez HGTV Home zapewnia wykończenie w standardzie premium za przystępną cenę.

  Farba i podkład Ovation Plus dystrybuowana przez HGTV Home zapewnia wykończenie w standardzie premium za przystępną cenę.

  Nowy podkład i farba w jednym Ovation Plus marki HGTV Home łączy w sobie wszystkie cechy farby premium, nie emitując jednocześnie lotnych związków organicznych.

  Równe pokrycie, bardzo dobre krycie, duża wydajność i trwałe wykończenie – to cechy nowego podkładu i farby do wnętrz firmy Sherwin-Williams promowanego wspólnie ze stacją telewizyjną HGTV Home. Produkt stanowi kolejną po Showcase i Infinity linię farb amerykańskiego producenta reprezentującą klasę premium, dzięki czemu oferuje znakomite właściwości powlekania za rozsądną cenę.

  Ovation Plus można z powodzeniem nakładać zarówno na płyty kartonowo-gipsowe, tynk i mur, jak też na drewno i zagruntowany metal. Świetnie sprawdzi się w powlekaniu ścian, sufitów i listew wykończeniowych, zapewniając bardzo dobrą wydajność na poziomie 32 m2/l.

  Farbę najlepiej nakładać w temperaturze 10-30°C za pomocą wałka z syntetycznym włosiem, pędzla nylonowego lub poliestrowego bądź pistoletu. Przeważnie do dokładnego pokrycia powierzchni wystarczy jedna warstwa farby, ale w przypadku niektórych kolorów, struktur powierzchni i warunków aplikacji konieczne może być nałożenie drugiej warstwy.

  Farba Ovation Plus dostępna jest w czterech wykończeniach: matowym, półmatowym, satynowym i półpołysk.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - prenumerata