• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Farby dekoracyjne

  Artykuły branżowe

  Farby dekoracyjne

  ponad rok temu  15.10.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Nowa farba kredowa Chalk Style Paint firmy Kilz w kilka chwil nada meblom szlachetny styl vintage.

  Nowa farba kredowa Chalk Style Paint firmy Kilz w kilka chwil nada meblom szlachetny styl vintage.

  Firma Kilz wprowadziła na rynek Chalk Style Paint – farbę kredową, która w kilka godzin nada naszym meblom historyczny charakter.

  Jak nadać meblom z katalogu szlachetny styl vintage? Firma Kilz proponuje wykorzystać w tym celu farbę kredową Chalk Style Paint, która już po jednej lub dwóch aplikacjach odmieni charakter naszego mebla, nadając mu stylowe, matowe wykończenie. Produkt ma gęstą konsystencję, dzięki czemu świetnie kryje i nie wymaga starannego przygotowania powierzchni do malowania. Wystarczy dokładnie oczyścić mebel z łuszczącej się farby, pleśni i zabrudzeń, a błyszczące powierzchnie lekko przeszlifować i przetrzeć wilgotną szmatką.

  Farba Chalk Style Paint powstała z myślą o powlekaniu mebli drewnianych, ale dzięki bardzo dobrej przyczepności można ją z powodzeniem stosować także na takich materiałach jak kamień, beton czy metal. W przypadku powierzchni o niewielkiej przyczepności można je wcześniej pokryć dodatkowo podkładem gruntującym.

  Aby zwiększyć trwałość farby, pomalowane nią powierzchnie można na koniec zabezpieczyć woskiem uszczelniającym. Jeśli zamiast wosku przezroczystego wybierzemy wariant w ciemniejszym odcieniu, nadamy naszemu meblowi nieco „przybrudzony” wygląd, dodając mu dzięki temu lat.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...