Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.04 - 31.07 Julian

  Farby dekoracyjne

  Artykuły branżowe

  Farby dekoracyjne

  9 dni temu  06.04.2021, ~ Administrator   

  Specjalne bejce do malowania kostki brukowej pozwalają szybko odświeżyć jej kolor, a tym samym i wygląd całego obejścia. Źródło: Tikkurila

  Specjalne bejce do malowania kostki brukowej pozwalają szybko odświeżyć jej kolor, a tym samym i wygląd całego obejścia. Źródło: Tikkurila

  Jak sprawić, by zszarzała kostka podjazdu, patia czy ścieżek odzyskała dawny blask? Wystarczy zastosować odpowiedni rodzaj bejcy.

  Kostka brukowa i płytki betonowe pokrywające podjazdy, patia czy ścieżki nie mają łatwego życia – są narażone nie tylko na ciągłą, intensywną eksploatację, ale także zmienne, nierzadko ekstremalne warunki pogodowe. Dlatego po pewnym czasie ich powierzchnia blaknie i szarzeje, tracąc swoje funkcje dekoracyjne. Na szczęście nie jest to proces nieodwracalny, a starego materiału nie trzeba od razu wymieniać na nowy.

  Z pomocą przychodzi nam specjalistyczna bejca do kostki brukowej (np. Tikkurila Patio), która szybko przywróci naszemu podjazdowi czy ścieżce ich dawny blask. Powierzchnię kostki czy płyt wystarczy najpierw dokładnie zmyć wodą z dodatkiem detergentu, a następnie pokryć cienką warstwą bejcy. Wyrówna ona i pogłębi kolor materiału, a jednocześnie głęboko wniknie w jego strukturę, dzięki czemu pokryta nią powierzchnia nie będzie śliska.

  Co więcej, na rynku dostępne są także bejce do kostki w różnych odcieniach, które umożliwiają nie tylko odświeżenie jej wyglądu, ale także zmianę koloru.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony