• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Farby dekoracyjne

  Artykuły branżowe

  Farby dekoracyjne

  ponad rok temu  06.05.2021, ~ Administrator   

  W ramach akcji „Kolorowe wspólnoty” blisko 30 wolontariuszy przez 70 godzin wytrwale malowało mury szkoły podstawowej Yuhong w Szanghaju.

  W ramach akcji „Kolorowe wspólnoty” blisko 30 wolontariuszy przez 70 godzin wytrwale malowało mury szkoły podstawowej Yuhong w Szanghaju.

  Firma PPG właśnie zakończyła renowację szkoły podstawowej Yuhong w Szanghaju. Jej akcja „Colorful Communities” zatacza coraz szersze kręgi.

  Kampania społeczna „Kolorowe wspólnoty” zainicjowana przez PPG kilka lat temu ma na celu poprawę jakości życia społeczeństw tam, gdzie swoje siedziby mają zakłady i biura koncernu. Tym razem padło na Szanghaj: prawie 30 wolontariuszy przez 70 godzin odnawiało mury szkoły podstawowej Yuhong, w której uczy się ponad 170 uczniów, głównie dzieci pracowników napływowych zatrudnionych w zakładach PPG.

  W ramach akcji mury szkoły zamieniły się w pełne optymizmu krajobrazy, w których głównym motywem stał się dom rodzinny. Do ich wymalowania wykorzystano pond 700 litrów farby SEIGNEURIE z palety „Be Well”. Cały projekt kosztował PPG ponad 45 tys. dolarów, przy czym część tych funduszy przeznaczono także na zakup książek, pomocy naukowych (tablic, słuchawek, dysków przenośnych) oraz materiałów ochronnych – masek chirurgicznych i środków do dezynfekcji rąk.

  – Pracownicy napływowi odgrywają istotną rolę w rozwoju Szanghaju, ale muszą też przezwyciężyć wiele wyzwań związanych z edukacją ich dzieci – tłumaczy Kenny Zhuang, menedżer ds. operacyjnych w zakładzie PPG w Jiading. – Dlatego aktywnie działamy na rzecz poprawy warunków owej edukacji, modernizując szkoły oraz przekazując darowizny w postaci pomocy naukowych i środków medycznych.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - prenumerata