Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02 - 31.03 Julian

  Farby dekoracyjne

  Artykuły branżowe

  Farby dekoracyjne

  13 dni temu  16.02.2021, ~ Administrator   

  Kolor roku 2021 firmy Behr wpisuje się w szerszy trend budowania poczucia komfortu i równowagi wewnętrznej. Fot. Behr

  Kolor roku 2021 firmy Behr wpisuje się w szerszy trend budowania poczucia komfortu i równowagi wewnętrznej. Fot. Behr

  Ten rok należeć będzie do pogodnych beżów przywodzących na myśl to, za czym obecnie wszyscy tęsknimy – poczucie wewnętrznej równowagi i komfortu.

  Kolor roku 2021 zaproponowany przez firmę Behr nie zaskakuje – w ostatnim czasie niemal wszyscy producenci farb i lakierów postawili na beże, pastele i neutralne odcienie. Canyon Dusk (zmierzch w kanionie) w pełni wpisuje się w ten trend. Delikatny beż o glinianym odcieniu nie tylko bezpośrednio odwołuje się do natury, ale także przywodzi na myśl ciepło ziemi, zapewniając poczucie komfortu i zakorzenienia w naturze i kulturze naszego globu. Jego przesłanie jest jasne: przez mocne odniesienie do gleby – jej struktury i trwałości – ma budować poczucie fizycznej i psychicznej równowagi, zapewniając dobry start w nowy rok.

  – Zmierzch ma w sobie coś dodającego otuchy. Jest tym momentem zaraz po zachodzie słońca, który stanowi już zapowiedź nowego, dobrego dnia – mówi Erika Woelfel, wiceprezes ds. kolorów i usług kreatywnych w firmie Behr.

  Dzięki swojej neutralności Canyon Dusk świetnie komponuje się z różnymi wystrojami wnętrz. Można go bez obaw łączyć z ciemnymi, głębokimi odcieniami, błyszczącymi fakturami lub pastelami, nadając wnętrzu różne style – od nowoczesnego po klasyczny. Co więcej, można go także z powodzeniem stosować na panelach zewnętrznych, drzwiach wejściowych i meblach ogrodowych – pięknie prezentuje się tu zarówno jako dodatek, jak też jako kolor bazowy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony