• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - romerpp 17.09.2021-17.09.2022 Julian

  Farby dekoracyjne

  Artykuły branżowe

  Farby dekoracyjne

  ponad rok temu  24.03.2021, ~ Administrator   

  Reserve Interior Paint + Primer to nowa propozycja firmy Valspar pełniąca jednocześnie rolę podkładu i farby wykończeniowej.

  Reserve Interior Paint + Primer to nowa propozycja firmy Valspar pełniąca jednocześnie rolę podkładu i farby wykończeniowej.

  Valspar wprowadza na rynek nową farbę Reserve Interior, która zastępuje konwencjonalny podkład gruntujący, zapewniając dokładne krycie już po jednym malowaniu.

  Jeśli chcemy uzyskać szybki efekt malowania, nowa propozycja firmy Valspar idealnie spełni nasze oczekiwania. Reserve Interior Paint + Primer to dwuskładnikowa, akrylowa formuła, która pełni jednocześnie funkcję podkładu i farby wykończeniowej, zapewniając bardzo dobre krycie już po nałożeniu jednej warstwy. To jednak nie wszystko: jej udoskonalona receptura zapewnia wysoką plamoodporność powlekanych powierzchni, a także utrudnia rozwój pleśni.

  Nowy produkt świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, takich jak korytarze czy kuchnia. Jest bowiem odporny na zarysowania, zadrapania i blaknięcie, zachowując oryginalny kolor przez lata. Może być z powodzeniem nakładany na płyty kartonowo-gipsowe, tynk, mur, drewno i zagruntowany metal, dzięki czemu można go stosować nie tylko do malowania ścian, ale i elementów dekoracyjnych, takich jak listwy, drzwi czy stolarka okienna.

  Reserve Interior Paint + Primer dostępny jest w czterech rodzajach wykończeń: półmat, mat, satyna i półpołysk. Pełne właściwości mechaniczne uzyskuje po ok. 30 dniach od nałożenia. Należy go nakładać w temperaturze 10-30°C. Do czyszczenia powleczonych nim powierzchni wystarczy ciepła woda i mydło.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - prenumerata