• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.10 - 31.12 Julian

  Farby dekoracyjne

  Artykuły branżowe

  Farby dekoracyjne

  ponad rok temu  11.05.2021, ~ Administrator   

  Na nowym kanale CIN można już obejrzeć filmy instruktażowe ułatwiające użytkownikom przeprowadzenie remontu.

  Na nowym kanale CIN można już obejrzeć filmy instruktażowe ułatwiające użytkownikom przeprowadzenie remontu.

  Portugalski producent farb uruchomił kanał na YouTubie. Zamierza na nim regularnie publikować filmy instruktażowe ułatwiające użytkownikom dobór i aplikację farby.

  Po ponad 100 latach istnienia na rynku CIN chce szturmem podbić świat Internetu. Firma niedawno uruchomiła własny kanał na YouTubie z zamiarem zamieszczania na nim krótkich, 1-2-minutowych filmów instruktażowych. W ten sposób chce zacieśnić więzi z klientami, a także na nowo zdefiniować swoją pozycję na rynku farb i lakierów.

  Filmy będą dostępne w języku angielskim. W prostych słowach i obrazach mają pokazywać użytkownikom, że samodzielne malowanie mebli i ścian nie musi być trudne. Prezentowana tematyka obejmować będzie m.in. takie zagadnienia jak przygotowanie pomieszczenia do malowania, usuwanie tapety czy malowanie płytek kuchennych. Eksperci z firmy CIN doradzą też, jaką farbę wybrać do konkretnej aplikacji i jakie kroki podjąć, aby uzyskać najlepszy efekt powlekania.

  – Jesteśmy marką o stuletniej tradycji, a mimo to stale dążymy do wdrażania innowacji i chcemy towarzyszyć naszym klientom na każdym kroku – od wyboru farby po malowanie – mówi Marcos Castro, dyrektor marketingu CIN. – Dzięki nowemu kanałowi na YouTubie możemy zdefiniować się na nowo i zacieśnić więzi z naszymi klientami, podkreślając dyscyplinę i jakość naszej marki.

  Filmy będą kolejno udostępniane na kanale: www.youtube.com/c/CINCoatings-Oficial/videos.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - prenumerata