Szukaj

  KALENDARZ

  Aktualności i przegląd rynku

  KALENDARZ

  ponad rok temu  27.02.2019, ~ Administrator   

  Miejsce: Kielce

  Data rozpoczęcia: 26.03.2019

  Data zakończenia: 28.03.2019

  Przed nami jubileuszowe Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE 2019. Bardzo pozytywny odbiór wśród wystawców i odwiedzających poprzednich edycji, jest potwierdzeniem rangi tej imprezy. Wydarzenie, które odbędzie się już po raz dziesiąty w kieleckim ośrodku wystawienniczym w dniach 26-28 marca 2019 roku, jest niewątpliwie jednym z najważniejszych poświęconych tej tematyce w Europie Środkowo-Wschodniej. Patronat prasowy objęło „Lakiernictwo Przemysłowe”.

  Poprzednia edycja targów EXPO–SURFACE w Targach Kielce okazała się ogromnym sukcesem. Wystawę, która od zawsze jest ważnym punktem „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce”, odwiedziło niemal 12 tysięcy branżowych zwiedzających. Cykl „Przemysłowa Wiosna” prezentuje najnowocześniejsze produkty i rozwiązania w ramach wyspecjalizowanych wydarzeń targowych, m.in. STOM-TOOL, STOM BLECH&CUTTING, STOM-ROBOTICS, STOM LASER, SPAWALNICTWO, PNEUMATICON, CONTROL-STOM oraz DNI DRUKU 3D. To trwające trzy dni wielobranżowe wydarzenie, z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Ponadto w trakcie trwania targów EXPO-SURFACE będzie można nie tylko zapoznać się z bogatą ofertą wystawców, ale także wziąć udział w branżowych konferencjach i sympozjach.

  Od samego początku redakcja „Lakiernictwa Przemysłowego” wystawia się na targach EXPO–Surface. W tym roku zapraszamy na stoisko nr 95 w hali G.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony