• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  ARTYKUŁY

  Artykuły branżowe

  Urządzenia Lakiernicze

  Technologie Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  7 miesięcy temu  16.11.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Niemiecka firma inżynieryjna Dürr zaprezentowała EcoSupply2 Core, nową modułową stację zasilania farbą, która integruje wszystkie niezbędne komponenty w kompaktowej konstrukcji, zapewniając oszczędność czasu na projektowanie, montaż, uruchomienie i dokumentację. Zajmujący niewiele miejsca i łatwy w użyciu system − który jest idealny do wszystkich zastosowań przemysłowych, w których operacje malowania odbywają się w ograniczonej przestrzeni − jest certyfikowany na rynek europejski, amerykański i azjatycki.

  System EcoSupply2 Core łączy w sobie wiele produktów, takich jak mieszadło, pompy lub zbiorniki ciśnieniowe, które transportują farbę, filtry do oczyszczania materiału i kontrolery ciśnienia. EcoSupply2 Core jest również dostępny w kilku różnych wersjach. Możliwe jest wybranie pompy membranowej dla zakresu niskich ciśnień lub pompy tłokowej dla ciśnień do 300 barów jako centralnego elementu stacji, zgodnie z konkretną technologią aplikacji i rodzajem używanej farby. Co więcej, klient końcowy może wybrać wiele regulatorów przepływu i powrotu dostosowanych do różnych natężeń przepływu i zakresów ciśnienia kompatybilnych z pompami.

  Ponadto użytkownicy mogą dodawać inne komponenty jako dodatki, takie jak mieszadło, podnośnik do podnoszenia pompy w celu wymiany pojemnika z farbą i czujniki do wyświetlania poziomu napełnienia bębna z farbą. Do tej pory integrator musiał dokumentować oba etapy. Jednak wymóg ten nie jest już konieczny, ponieważ Dürr zapewnia deklarację zgodności gwarantującą, że EcoSupply2 Core przeszedł kontrolę techniczną. Tak więc nowy system zmniejsza obciążenie integratorów, ponieważ system wymaga jedynie przykręcenia do podłoża i uruchomienia przed użyciem.

  − Dzięki EcoSupply2 Core opracowaliśmy pierwszą stację dostarczania farby jako standardowe rozwiązanie, które jest również bardzo elastyczne, a dzięki szerokiej gamie poszczególnych komponentów oferuje klientom 15 indywidualnych opcji konfiguracji − stwierdził Tom Reiner, inżynier produktu w firmie Dürr.

  Komentarze (1)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik