• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  Wydarzenia

  Wyroby Lakiernicze

  Technologie Lakiernicze

  3 miesiące temu  04.12.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Już jutro (5 grudnia) rozpoczynają się pierwsze Poland Coatings Expo – Międzynarodowe Targi Powłok Lakierniczych, Farb i Zabezpieczeń Powierzchni, które potrwają do 7 grudnia. „Lakiernictwo Przemysłowe” zaprasza do odwiedzenia stoiska nr B2.05b w centrum wystawienniczym PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie.

  Poland Coatings Expo – Międzynarodowe Targi Powłok Lakierniczych, Farb i Zabezpieczeń Powierzchni to specjalistyczne targi branżowe skierowane do producentów i dystrybutorów technologii związanych z pokrywaniem i zabezpieczeniem powierzchni. Technologii, które są wykorzystywanych w przemyśle i procesach produkcyjnych oraz innych sektorach gospodarki. Zlokalizowane w biznesowym centrum środkowo-wschodniej Europy targi zgromadzą w Ptak Warsaw Expo firmy z rynku farb, lakierów i powłok ochronnych.

  Szerokie spektrum produktów prezentowanych na targach rozpoczyna się na usługach związanych z przygotowaniem powierzchni przemysłowych, z procesami chemicznymi i galwanizacyjnymi, obejmuje wszelkie urządzenia natryskowe i materiały do pokryć powierzchni, a kończy na automatyzacji procesów. Na targach będzie można spotkać liderów innowacyjności w zakresie pigmentów, dodatków do farb, klejów, półproduktów chemii budowlanej, a także producentów sprzętu laboratoryjnego i produkcyjnego, sprzętu testującego i pomiarowego, rozwiązań z zakresu ochrony środowiska oraz środków bezpieczeństwa i higieny pracy.

  Innowacyjne rozwiązania, najnowsze technologie, produkty wiodących producentów oraz udział ekspertów z firm, to krótka charakterystyka imprezy. Targi to okazja do nawiązania kontaktu z liderami branży oraz pozyskania nowych rynków.

  Podczas trwania tragów 5 i 6 grudnia Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego organizuje konferencję pod nazwą „Zrównoważony rozwój lakierni”. Wstęp bezpłatny. Program konferencji dostępny TU

  Zarejestruj się już teraz i dołącz do wyjątkowego świata innowacji w dziedzinie powłok lakierniczych i zabezpieczeń powierzchni!
  https://polandcoatings.com/rejestracja/

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...