Szukaj

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Antykorozja

  Lakiernictwo Ciekłe

  7 miesięcy temu  23.10.2019, ~ Administrator   

  Nippon Paint Marine do swojej gamy powłok epoksydowych NOA dodał nowy system opracowany specjalnie w celu zabezpieczenia zbiorników transportujących chemikalia i inne produkty, a także po to, aby ochronić ich zawartość.

  NOA PC 700, epoksyd na bazie fenolu/nowolaku, jest odporny na szeroki zakres chemikaliów, rozpuszczalników i produktów ropopochodnych, w tym zawierających ksyleny, keton metylowo-etylowy, metanol, sodę kaustyczną i olej opałowy LSA.

  – Dodanie NOA PC 700 do naszej uznanej serii NOA znacznie zwiększa zakres ochrony wewnętrznej zbiorników ładunkowych przed korozją i jednocześnie zapobiega zanieczyszczeniu ładunku – powiedział Makoto Nakagawa, generalny menedżer ds. sprzedaży i marketingu w Nippon Paint Marine Coatings, Osaka. – Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych powłok serii NOA, aplikacja jest samowskazująca, co pozwala aplikatorowi wizualnie potwierdzić, że podczas procesu aplikacji osiągnięto prawidłową grubość mokrej i wynikowo suchej powłoki. Prawidłowa grubość warstwy ma kluczowe znaczenie dla ograniczenia ryzyka korozji oraz utrzymania wytrzymałości konstrukcyjnej.

  Od wprowadzenia na rynek w 1998 roku pierwszego systemu powłok NOA (Nippon Optimized and Advanced), Nippon Paint Marine zaprezentował kilka różnych produktów NOA i chociaż każdy jest zaprojektowany zgodnie z wymaganiami antykorozyjnymi dla różnych części statku, wszystkie powłoki oparte są na pigmentach, które mają różny stopień krycia w zależności od grubości warstwy.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony