• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  ARTYKUŁY

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  ponad rok temu  05.12.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Malowanie proszkowe w lakierni Kamal

  Kamal to pierwsza malarnia powstała na terenie powiatu leszczyńskiego, z prawie 30-letnim doświadczeniem. Rodzinna firma, w której pracuje już trzecie pokolenie, systematycznie poszerza swoją ofertę, inwestując w nowe technologie w celu uzyskania jak najwyższej jakości powłoki lakierniczej.

  Technologia malowania proszkowego zabezpiecza powierzchnię metalu przed korozją oraz zwiększa jej odporność na warunki atmosferyczne. Jest również przyjazna dla środowiska, w procesie malowania nie wykorzystuje się rozpuszczalników ani żadnych toksycznych substancji, a powłoka malarska jest niezwykle trwała, ograniczając tym samym zużycie materiałów i produkcję odpadów.
  Lakiernia proszkowa firmy Kamal oferuje usługi malowania proszkowego elementów stalowych, aluminiowych i ocynkowanych, począwszy od detali, tj. ramy rowerowe, felgi czy grzejniki, poprzez elementy ogrodzenia, tj. bramy czy balustrady, do elementów konstrukcji przemysłowych, odlewów żeliwnych, okuć budowlanych, profili aluminiowych, elementów architektonicznych, obróbek blacharskich, korpusów pomp i wodomierzy (z zastosowaniem farb atestowanych do wody pitnej) i wielu innych. Możliwość malowania konstrukcji i ram o maksymalnych wymiarach 1500 × 1100 × 7500 mm. 

  W przypadku stali w lakierni stosowane jest chemiczne przygotowanie powierzchni: fosforanowanie żelazowe + pasywacja cyrkonowa. Jeżeli chodzi o elementy aluminiowe, to obróbka obejmuje trawienie + pasywację cyrkonową. 
  Lakiernia firmy Kamal podejmuje się nawet najtrudniejszych zleceń, a doświadczony personel udzieli porad związanych z doborem odpowiedniej powłoki lakierniczej.                         

  Kamal
  ul. Osiecka 33, 64-100 Leszno 
  tel. +48 65 526 28 76
  mail: biuro@malarniakamal.pl
  www. malarniakamal.pl

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...