• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  ARTYKUŁY

  Wydanie nr: 2(136)/2022

  Artykuły branżowe

  Drewno

  ponad rok temu  13.05.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Bejce i patyny do mebli, drzwi, schodów i innych elementów

  Szeroką gamę bejc wodnych i rozpuszczalnikowych w wielu kolorach przeznaczonych do aplikacji natryskowych i przez zanurzenie oraz patyn umożliwiających uzyskanie różnych efektów oferuje firma KEMICHAL. 

  T − seria uniwersalnych półprzezroczystych bejc rozpuszczalnikowych przeznaczonych do barwienia mebli, drzwi, schodów i innych elementów wykonanych z drewna i materiałów drewnopodobnych przeznaczonych do użytku wewnętrznego. Te produkty łączą intensywność i jednorodność wybarwienia, pozwalają uzyskiwać nasycone kolory o wysokim kryciu, ujednolicają barwę i wyrównują̨ usłojenie drewna. Charakteryzują się szybkim czasem schnięcia i trwałością kolorów. Możliwość stosowania bezpośrednio na drewno, a także na lakier podkładowy. Aplikacja natryskiem pneumatycznym, tamponem, poprzez zanurzanie, wcieranie i pędzlem.
  TSC − prosty w użyciu system zaawansowanych technologicznie bejc rozpuszczalnikowych do użytku wewnętrznego składający się z mieszaniny past i koncentratów o wysokiej przezroczystości oraz dodatków uszlachetniających. Taka formuła pozwala uzyskać bardzo dobre krycie, jednolity efekt wybarwienia na łączeniach poszczególnych elementów w zakresie tego samego gatunku drewna i jednocześnie uzyskać wyrazisty, nasycony kolor delikatnie uwidaczniając słoje i podkreślając piękno drewna. Produkt przeznaczony dla naniesienia natryskiem pneumatycznym i wcieraniem na różnych gatunkach drewna i materiałach drewnopodobnych. Charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia.
  TK − seria uniwersalnych bejc rozpuszczalnikowych na bazie specjalnych koncentratów, dzięki którym można uzyskać żywe, nasycone kolory, jednocześnie zachowując wyrazistą strukturę i efekt naturalnego drewna na malowanej powierzchni. Barwniki charakteryzują się wysoką transparentnością i czystością wybarwień́, doskonałą rozlewnością i jednorodnością wybarwienia (znakomicie barwią pory drewna), bardzo krótkim czas schnięcia i wysoką wydajnością. Bejce te znajdują zastosowanie w produkcji frontów meblowych, krzeseł, drzwi, schodów i innych elementów dekoracyjnych wykonanych z drewna i materiałów drewnopodobnych przeznaczonych do użytku wewnętrznego.

  Patyny rozpuszczalnikowe PAT to produkty przeznaczone do sztucznego postarzania i nadania antycznego wyglądu frezowanych lub rzeźbionych elementów. Zastosowanie tych nowoczesnych, wysokiej jakości materiałów umożliwia wytwarzanie eleganckich i luksusowych wyrobów, jednocześnie dodają one uroku wyrafinowanym wnętrzom w klasycznym stylu. Produkty przeznaczone do naniesienia na powierzchnie lakierowane, papier i folię PCV. Znajdują zastosowanie w cyklach wewnętrznych i zewnętrznych. Podkreślają kontrast elementów i fakturę drewna, zwiększają wyrazistość malowanej powierzchni, tworzą wspaniały efekt wizualny. 

  KEMICHAL SRL
  www.kemichal.it

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...